Kúpeľňové predložky

accessibility.listing.screenReader.filterbar

62 výrobok/výrobky

62 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 60 z 62 výrobkov

Kúpeľňové predložky

Kúpeľňové predložky patria k základnému vybaveniu každej kúpeľne. Do miestnosti prinášajú praktické vlastnosti a zároveň ju skrášľujú. Keďže slúžia najmä na utieranie chodidiel, nemali by chýbať pred žiadnou vaňou ani sprchovým kútom. Pri nákupe sa stretnete s rôznymi vzormi, farbami aj prevedeniami, pričom výber závisí na vás a zariadení vášho interiéru. Nahliadnite do ponuky Möbelix.sk a zaobstarajte si modernú kúpeľňovú predložku.
Preskočiť odsek

Tisícky prevedení presne podľa vašich predstáv

Len si predstavte, ako vchádzate do modernej a štýlovo zariadenej kúpeľne. Takýto obraz nemusí zostať len vo vašich predstavách. Pokojne z neho môžete urobiť realitu. Stačí len, keď si zaobstaráte správne príslušenstvo. Okrem kvalitných uterákov a nadčasových skriniek z odolných materiálov nezabúdajte ani na predložky. Majú tisícky rôznych prevedení, a to od jednoduchších až ku komplikovanejším. Milovníci minimalizmu si na svoje prídu najmä pri jednofarebných kúskoch v štvorcovom tvare. Ich výhodou je to, že sa dajú ľahko kombinovať s niečím iným. Hranatý tvar totiž uľahčuje ich umiestnenie do interiéru. Asymetrické a menej tradičné predložky v tvare listu alebo polkruhu budú lákať tých, ktorí chcú kúpeľňu oživiť a priniesť do nej niečo extra.
C5C4C7-content
Preskočiť odsek
C1C5C7-content

Materiál je kľúčový

Na prvý pohľad sa môže zdať, že pri výbere predložiek zaváži ich vzhľad a veľkosť. Opak je však pravdou. Aby mohol výrobok poskytnúť všetky svoje praktické vlastnosti, musí byť vyrobený z kvalitného savého materiálu. Vo väčšine prípadov sa využívajú textilné vlákna, ktoré sú odolné a vydržia aj väčšiu záťaž. Používať ich tak môžete bez toho, aby ste sa báli, že predložku bude treba často meniť. Mäkký a komfortný materiál sa takisto stará o vysoké pohodlie pri používaní. Nohy budú v akomkoľvek ročnom období v teple, nehovoriac o tom, že sa vyhnete kaluži vody na podlahe. Kvalitný materiál by mal mať aj funkciu rýchleho vysušenia. Prebytočné tekutiny nesmie zadržiavať, aby sa dala predložka používať opakovane a už po krátkom čase.

Sledujte detaily

Kúpeľňové predložky môžu kombinovať viaceré praktické alebo moderné detaily. Do tejto kategórie patrí napríklad výrez, vďaka ktorému môžete výrobok položiť ku rôzne tvarovanému zariadeniu. Inou alternatívou sú viaceré nápisy a kombinácie mnohých farieb, ktoré povyšujú moderný dizajn o niekoľko úrovní. Starajú sa o to, že predložka je moderným doplnkom, ktorý láka pohľady.
Tip od predajcu
Vysušte predložku
Po použití nezabudnite predložku zo zeme vziať a niekde ju prevesiť. Zaistíte si tak, že materiál nezatuchne a nebude už po krátkej dobe páchnuť.
Möbelix poradca

Chýba vám kúpeľňová predložka? Inšpirujte sa ponukou Möbelix.sk

Ponuka kúpeľňových predložiek je široká a na svoje si príde úplne každý. Skvelo vám pomôže aj vtedy, keď ste sa ešte nerozhodli, čo chcete. Nechajte, aby vás inšpirovala. Nakupujte online alebo v predajniach a vyberte si ten najlepší kúsok.