Pečenie

accessibility.listing.screenReader.filterbar

17 výrobok/výrobky

17 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 17 z 17 výrobkov

Pečenie

Cítite aj vy príjemnú sladkú vôňu vášho obľúbeného dezertu alebo si predstavujete dobrý zapekaný pokrm ako stvorený na obed či večeru? Nehľadiac na to, čo si plánujete najbližšie upiecť, nezabúdajte, že aby ste tak mohli urobiť, potrebujete správne vybavenie. Pomôcky na pečenie vám uľahčia celý proces a zaistia tie najlepšie výsledky. Prezrite si ponuku Möbelix.sk a doplňte svoju zbierku kuchynského náradia o všetky potrebné kúsky.

Upečte si obľúbené pokrmy a dezerty v kvalitnom kuchynskom príslušenstve

Pečenie predstavuje pre mnohých oddychovú aktivitu či hobby. Vedia si pri ňom vyčistiť hlavu a prísť na iné myšlienky. Ak si chcete pečenie skutočne užiť, nesmú vám chýbať základné potreby, ako:
  • Zapekacie misy – pripravíte si v nich rôzne slané zapekané pokrmy. Misy sú vyššie a spravidla masívnejšie. Niektoré disponujú aj vekom, takže skvelo poslúžia aj na skladovanie.
  • Grilovacie dosky – ugrilujete na nich všetko, a to od mäsa až po zeleninu. Ľahko sa používajú a zaistia vám perfektné výsledky.
  • Pekáče – sú ako stvorené na zapekanie slaných jedál, no poslúžia aj na pečenie vyšších koláčov. Sú praktické a keď majú vrchné veko, tak v nich veľmi ľahko hocičo uskladníte.
  • Plechy – stará dobrá klasika ako stvorená na pečenie koláčov, piškótových ciest a korpusov. Na rozdiel od pekáčov sú plytšie.
V ponuke Möbelix.sk objavíte okrem klasických pekáčov aj špeciálne modely, napríklad na kura, ktoré vám zjednodušia celý proces varenia. Jednotlivé výrobky si kupujete samostatne, prípadne v súprave s ďalšími. Výber je len na vás. Súprava je ideálnym riešením pre tých, ktorí nemajú ešte žiadne zariadenie a chcú ušetriť čas aj financie.
Tip od predajcu
Základné vybavenie kuchyne
Do kuchyne si okrem plechov a zapekacích mís nezabudnite zaobstarať aj kvalitné hrnce a panvice. Využijete ich najmä pri varení.
Möbelix poradca

Objednajte si doplňky na pečení z Möbelix.sk

Nakupujte doplňky na pečení z pohodlia svojho domova bez toho, aby ste niekam šli. Vyberte si všetko na online e-shope a užívajte si dopravu až k vašim vchodovým dverám. Môžete tiež navštíviť jednu z našich predajní nachádzajúcich sa po celom Slovensku.