Kúpeľňové zostavy

accessibility.listing.screenReader.filterbar

79 výrobok/výrobky

79 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 60 z 79 výrobkov

Kúpeľňové zostavy

Zdá sa vám zariaďovanie domácnosti príliš náročné? Pri kúpeľni musíte sledovať niekoľko parametrov. Okrem štýlového dizajnu musí poskytovať aj praktické vlastnosti, ako napríklad úložný priestor. Ak si chcete celý proces uľahčiť, zvoľte si štýlové kúpeľňové zostavy. Nájdite si tú pravú zostavu na Möbelix.sk a tešte sa z moderného vzhľadu.

Rýchle zariadenie pre každého

Zariaďovanie interiéru je zdĺhavý a komplexný proces. Zvyčajne je počas neho nutné sledovať niekoľko parametrov, ako je napríklad praktickosť. Zabúdať sa pritom nesmie ani na farebné ladenie, súhru materiálov a celkové vyznenie miestnosti. Istotu moderného a jednoliateho celku vám dávajú kúpeľňové zostavy obsahujúce niekoľko skriniek a zrkadlo. Niektoré sa pýšia aj veľkým umývadlom a silným osvetlením. Výber modelu je čisto na vás. Zvoliť si môžete podľa dizajnu alebo typu nábytku. Niekto preferuje skôr otvorené poličky, iný zas zatvorené skrinky. V malej kúpeľni je dobre popremýšľať nad závesným nábytkom, ktorý šetrí miesto.
moderná kúpeľňová zostava z čiastočného masívu

Vhodné do malých aj veľkých kúpeľní

Kúpeľňové zostavy nájdete v desiatkach rôznych prevedení. Znamená to, že ich prispôsobíte do malých aj veľkých priestorov. Ak by vám neskôr náhodou niečo v interiéri chýbalo, môžete si to dokúpiť samostatne. Napríklad komodu, ďalšiu skrinku, policu či praktický regál. Z funkčných doplnkov sú výborné držiaky na uteráky, nádoby na mydlo, stojany a predložky pred vaňu a sprchový kút. Keď si neviete vybrať, zvoľte podľa vnútorného rozdelenia. Vyhovujú vám viac hlboké zásuvky alebo poličky? Kúpte si tú najlepšiu kúpeľňovú zostavu, ktorá skrášli miestnosť a prinesie potrebné funkcie.
Tip od predajcu
Skrinka s umývadlom
Ak chcete, aby vsetko spolu perfektne ladilo, stiahnite po variante, ktorá obsahuje už aj umývadlo.
Möbelix poradca

Kúpeľňové zostavy od Möbelix.sk: Vkročte do sveta štýlu a dizajnu

Vymeňte svoje staré kúsky za nové a moderné z ponuky Möbelix.sk a tešte sa z nadčasového dizajnu. Svoj nový domov si môžete vybrať online na e-shope alebo priamo v kamennej predajni.