Chrániče matraca

accessibility.listing.screenReader.filterbar

10 výrobok/výrobky

10 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 10 z 10 výrobkov

Chrániče matraca

Životnosť matraca môžete podporiť viacerými spôsobmi. Jedným je kúpa kvalitných plachiet, druhým pravidelná údržba. Efektívnym riešením je však aj chránič matraca, ktorý vytvára príjemný pocit a podporuje teplo. Okrem toho zabraňuje premnoženiu škodlivých mikroorganizmov a zaisťuje správnu priedušnosť. Vyberte si zo širokej ponuky Möbelix.sk jeden chránič aj vy a postarajte sa o perfektný spánok.
Preskočiť odsek

Pre koho je chránič matraca ideálny?

Chránič matraca prináša množstvo výhod pre každého. Perfektne však poslúži najmä:
  • rodinám s malými deťmi,
  • seniorom,
  • alergikom na prach a roztoče,
  • ľuďom, ktorí sa nadmerne potia,
  • ľuďom, ktorí pravidelne v posteli jedia,
  • pacientom, ktorí musia veľa ležať,
  • tým, ktorí dbajú na zdravý spánok.
Keďže chránič matraca ukladáte na klasický matrac, musíte si vyberať kvalitné prevedenia. Len tie vám zaistia, že celá posteľ bude dýchať a nebude predstavovať raj pre roztoče a iné malé živočíchy. S toppermi sa veľmi ľahko pracuje. Spravidla disponujú úchytmi, ktorými ich prichytíte o hlavný matrac, nehovoriac o jednoduchej údržbe.

Čo sledovať pri výbere chrániča?

Keď chcete kvalitný chránič matraca, mali by ste sledovať najmä materiál, z ktorého je vyrobený. Najčastejšie sa stretnete so syntetikou, ktorá poskytuje vysokú odolnosť a životnosť. Ďalej nezabúdajte na správne rozmery. Na jednolôžkovú posteľ vám bude stačiť menší model. Na dvojlôžkovú kúpte jeden veľký chránič, ak máte jeden veľký matrac, prípadne dva menšie toppery, ak máte dva samostatné matrace. Prezrite si ponuku Möbelix.sk a zaobstarajte si jeden topper do svojej domácnosti aj vy.
Tip od predajcu
Predĺžte životnosť svojho matraca
Chránič matraca musíte ochrániť pred mechanickým zničením. Túto funkciu vám poskytne špeciálna plachta určená pre toppery. Má menšie rozmery a nájdete ju vo viacerých prevedeniach.
Möbelix poradca

Nájdite si svoj nový chránič matraca na Möbelix.sk už dnes

Hľadáte kvalitný a štýlový chránič matraca? Vyberte si zo širokej ponuky na Möbelix.sk. Objednávajte z pohodlia domova a užívajte si dodanie priamo pred vaše vchodové dvere, prípadne nás príďte navštíviť do jednej z našich predajní.