5 originálnych nápadov na vianočné darčeky pre deti

 

 

5 originálnych nápadov na vianočné darčeky pre deti

 

Vieme, že Vianoce nie sú len o darčekoch, ale rozhodne nám dáte za pravdu ak povieme, že dotvárajú tú nádhernú kúzelnú atmosféru. Toto obdobie si najviac užívajú deti, ktorým sa už pri pohľade na vianočný stromček rozžiaria očká. Očakávanie, či sa pod ním objavia vysnívané darčeky, sa nedá prehliadnuť.

 

Či už vaše ratolesti poslúchali viac alebo menej, Vianoce sú momentom, kedy by sme im mali dopriať to, po čom ich detské srdiečko túži. V minulých článkoch sme vám priniesli inšpiráciu na vianočné darčeky pre mužov a pre nežné pohlavie. Dnes vám ukážeme 5 originálnych nápadov na vianočné darčeky pre deti.

Útulné miesto na hranie a snívanie

Presne také môže byť závesné kreslo pre deti, ktoré vytvorí pútavý prvok v detskej izbe. Vďaka oceľovému rámu s odpružením zaisťuje potrebnú stabilitu a vy sa tak o svojho drobca nemusíte vôbec báť. Pre viac inšpirácie navštívte našu kategóriu hojdačky a siete, kde nájdete aj iné varianty závesných kresiel pre deti.

Závesné kreslo pre deti MAYA

 

 

Dobrodružstvo, po ktorom túži každé dieťa

Ten správny vianočný darček pre dieťa by mal spĺňať mnohé atribúty. Jedným z nich je napríklad podporenie kreativity a fantázie detskej mysle. To dosiahnete vďaka závesnej hojdačke. Veselá potlač so zvieratkami nadchne každého drobca.

Hojdačka pre deti Pooh

 

 

 

Keď prídem raz na ...

Zatiaľ, čo my sme sa hrávali s autíčkami na ovládanie, naše deti majú úplne iné možnosti. Darček, ktorým získate ich absolútne nadšenie je auto. Pozor, nie len tak hocijaké! Autíčko, ktoré si sami odšoférujú v nich vyvolá pocit „dospelosti“, nehovoriac o tom, že medzi kamarátmi budú za frajerov. Vyberte si zo širokej ponuky elektrických autíčok, ktoré sú zmenšeninou známych značiek. Je iba na vás, ktorú značku a farbu uprednostníte. Všetky dostupné modely nájdete nielen v našich predajniach, ale aj na webe v sekcii detská izba.

Auto na diaľkové ovládanie Carina BMW

 

Tabuľa na maľovanie Sami

Praktický vianočný darček pre malého umelca

Máte aj vy doma budúceho umelca, ktorý rád zdobí steny, nábytok či podlahy svojimi kresbami? Pre takto nadané dieťa je perfektným tipom na darček tabuľa na maľovanie. Doplňte ju farebnými kriedami, handričkou a okrem detskej radosti potešíte aj seba, pretože nastane koniec počmáraným stenám. Aj vďaka tabuli na maľovanie viete so svojou ratolesťou prežiť pekné spoločné chvíle.

 

Zoo, rušná križovatka alebo jednorožec

Kde sa deti hrajú najradšej? Predsa na zemi! Dbajte na to, aby vaše dieťa nenachladlo a bolo v teple. Ďalší tip na vianočný darček pre deti je z kategórie kvalitných rozprávkových kobercov. Sami poznáte svoje dieťa najlepšie a viete, k čomu ho to ťahá najviac. Možno mu najväčšiu radosť urobí koberec plný zvieratiek, alebo napodobenina križovatky, po ktorej môže brázdiť s autíčkami.

Koberec na hranie Ralley

 

 

Nakupovanie vianočných darčekov pre deti patrí k tomu najpríjemnejšiemu. Nezabúdajte pri tom ale ani na seba či svojho partnera. Darčeky pre celú rodinu vybavíte u nás v Möbelixe a nemusíte pri tom ani nikam chodiť. Navštívte náš e-shop, kde vďaka pár kliknutiam objednáte všetko, čo potrebujete.