Zábava a hračky

accessibility.listing.screenReader.filterbar

66 výrobok/výrobky

66 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 60 z 66 výrobkov

Zábava a hračky

Súčasťou akejkoľvek domácnosti, v ktorej sa nachádzajú deti, sú hračky. V súčasnosti je ich na trhu nespočetné množstvo. Na výber máte od menších plyšových zvieratiek cez rôzne hry do záhrady až k vtipným detským autám a kolobežkám. Ak chcete spraviť radosť svojim ratolestiam, no neviete, čo by ich potešilo, Möbelix.sk má pre vás zopár praktických tipov. Nahliadnite do ponuky a inšpirujte sa ňou ešte dnes.

Hračky, ktoré si vaše deti zamilujú

Deti hračky milujú, preto sú skvelou voľbou, ako darček k narodeninám, meninám alebo inému sviatku. Vedia skvelo potešiť, zaujať a zabaviť. Výhodou je aj to, že vďaka širokej ponuke si príde na svoje úplne každý. Dievča aj chlapec, staršie aj mladšie dieťa. Aké hračky nájdete na Möbelix.sk?
  • Univerzálne hračky pre deti – sú to hračky, ktoré potešia a zabavia zároveň. Sú vhodné pre chlapcov aj dievčatá. Patria sem plyšové zvieratká, domčeky na hranie, kuchynky, tabule na maľovanie a kreslenie, stoly na hranie, šmykľavky do interiéru a rôzne stany. S takýmito kúskami sa dieťa zabaví aj samé.
  • Hračky do záhrady – pekné počasie by ste si s deťmi mali dobre užiť. Vyberte im preto hračky určené do záhrady, ako napríklad veže, bazény alebo domy na hranie. Úsmev na tvári im vyčarí aj nafukovačka, futbalová bránka, veľká trampolína či pieskovisko.
  • Hračky do exteriéru – nie každý má záhradu. V takom prípade sú výborným riešením hračky do exteriéru, ktoré môžete využiť aj na sídlisku alebo niekde na asfaltovej ceste. Do tejto kategórie patria autíčka alebo hračkárske vozidlá.
Hračky môžu deti niečo nové naučiť, a pritom ich zabaviť na dlhý čas. Vyberte im zopár kúskov do interiéru a exteriéru. Splňte im sen o domácom pieskovisku alebo o veži ako z rozprávky.
Tip od predajcu
Výnimočná atmosféra
Do detskej izby nezabudnite okrem hračiek zvoliť aj kvalitný textil. Siahnite po farebných obliečkach, mäkkých kobercoch či zaujímavých záclonách a prineste do miestnosti teplo domova.
Möbelix poradca

Objednajte si hračky z online e-shopu Möbelix.sk

Nakupujte hračky z pohodlia domova a nechajte si produkty priniesť až pred vchodové dvere. Celý proces vybavíte na pár klikov. Tešte sa z vysokej kvality, nadčasového dizajnu a prepracovaných detailov.