Spodné skrinky

(28 x Produkt)

Spodné skrinky Möbelix

Spodné kuchynské skrinky sú dôležitou súčasťou kuchyne. Nachádzajú sa priamo pod pracovnou doskou a okrem toho, že poskytujú úložný priestor na kuchynské potreby a potraviny, sú neodmysliteľným  základom kuchynského zariadenia.

Nie je však spodná skrinka ako spodná skrinka: vďaka rohovej spodnej skrinke sa totiž dajú šikovne vyplniť a účelne využiť kúty kuchyne. Ten, kto plánuje uložiť kuchynský riad a iné často používané potreby, pre toho sú vhodné  skrinky so zásuvkami.

Aj z hľadiska dizajnu sú medzi spodnými kuchynskými skrinkami veľké rozdiely. Tu by ste mali dbať na jednotný vzhľad prostredníctvom rovnakých čiel, úchytiek a dvierok.  Dodá to harmóniu vašej kuchyni a zavŕši jej celkový vzhľad.

Spodné kuchynské skrinky vhodné do každej kuchyne

Aké vysoké sú spodné kuchynské skrinky?

Spodné kuchynské skrinky a rohové spodné skrinky sú základom kuchyne. Aby ste na pracovnej ploche mohli pracovať bez akýchkoľvek obmedzení, mali by ste pri kúpe spodných skriniek osobitne dbať na výšku. Ergonómia totiž zohráva pri plánovaní kuchyne veľkú úlohu. Ak sú pracovné dosky nízke, môže to mať z dlhodobého hľadiska nepriaznivý dopad na zdravie vášho chrbta, nemusí to však byť tak! V Möbelixe nájdete prefabrikované spodné skrinky do kuchyne so štandardnou výškou od 86 do 91 cm. Vďaka tomu si môžete vybrať perfektnú výšku zladenú s vašou individuálnou telesnou výškou.

Aké hlboké sú spodné kuchynské skrinky?

deálna hĺbka vašich spodných kuchynských skriniek by mala byť prispôsobená vašej kuchyni a väčšinou je normovaná na určitý rozmer. Ak sa do vašej kuchyne dá zabudovať rúra na pečenie alebo práčka, zároveň sa tým stanovia rozmery vašich spodných skriniek. Len tak sa bude dať dosiahnuť jednotný celkový vzhľad vašej kuchyne.

Skvelý úložný priestor v spodných kuchynských skrinkách

Rýchly prístup ku kuchynským potrebám v spodných skrinkách zabezpečí, že vo vašej kuchyni nezavládne príšerný chaos. O to dôležitejšie je dômyselne zariadiť spodné kuchynské skrinky. Veci na každodenné použitie, ako sú taniere a poháre, by sa mali uložiť do závesných skriniek, zatiaľ čo hrnce, panvice a potreby na pečenie nájdu svoje miesto v spodných kuchynských skrinkách.


Výhodný online nákup spodných kuchynských skriniek

V Möbelixe nájdete veľký výber spodných kuchynských skriniek v mnohých farbách a vyhotoveniach. Zastavte sa v jednej z početných pobočiek Möbelix vo Slovensku. U nás nájdete výhodné spodné kuchynské skrinky prispôsobené vašim prianiam. Chcete si svoj kuchynský nábytok radšej objednať online? Žiadny problém! Kúpte si teraz spodné kuchynské skrinky online a my vám ich pohodlne dodáme k vám domov!


Kuchynské skrinky a sektorové kuchyne


Kuchyne