Skrinky pre spotrebiče a pracovné dosky

(24 x Produkt)

Skrinky pre spotrebiče a pracovné dosky Möbelix

Prestaviteľné skrinky do vašej kuchyne

Výhoda prestaviteľných kuchynských skriniek sa prejaví predovšetkým v malých, krivolakých bytoch, ktorých ponuka priestoru nie je vždy perfektne prispôsobená vlastným potrebám, pričom aj voľnosť stvárnenia kuchyne je trochu obmedzená. Prestaviteľné skrinky na spotrebiče, ako sú napríklad prestaviteľné skrinky na sporák, umožnia realizáciu aj vašich výlučne individuálnych predstáv. Jednotlivé prestaviteľné skrinky sú dostupné v najrozličnejších farbách alebo so vzhľadom dreva a dajú sa tak ideálne prispôsobiť rôznym kuchynským dizajnom. Každý z nás si napokon želá perfektne upravenú kuchyňu, ktorá sa bezchybne začlení do priestorového dizajnu so vzájomným zladením jednotlivých prvkov.

Výhody prestaviteľných skriniek

Prestaviteľné skrinky sú dostupné pre najrôznejšie kuchynské spotrebiče. Od sporáka cez varné dosky až po chladničku – vstavané spotrebiče sa vďaka prestaviteľným skrinkám a vhodnému obkladu opticky presne začlenia do dizajnu kuchyne, ktorý vám bude vyhovovať. Nové spotrebiče sa tak budú dať jednoducho a nekomplikovane integrovať do súčasnej kuchyne. Aby sa vytvorilo miesto na rôzne elektrospotrebiče, majú skrinky prefabrikované výklenky v rôznych veľkostiach. Kuchynský spotrebič sa umiestni do výklenku a stane sa tak rýchlo a jednoducho súčasťou vašej kuchyne. Výklenok sa musí zvoliť vhodne k vášmu vstavanému spotrebiču. Dbajte pritom aj na jeho výšku. Niektoré modely sú vybavené dodatočnými priečinkami s úložným priestorom, čím uľahčia akékoľvek práce v kuchyni.

Prestaviteľné skrinky: otázka štýlu

Optické nároky na kuchyňu sú v súčasnosti mimoriadne veľké. Kuchynský nábytok by sa mal čo najviac prispôsobiť vášmu individuálnemu štýlu zariaďovania a mal by byť aj farebne perfektne zladený s vašou domácnosťou. K škandinávskemu, vidieckemu alebo rustikálnemu štýlu bývania sú najvhodnejšie prestaviteľné skrinky a kuchynské čelá so vzhľadom dreva. Pôsobia teplým dojmom a dodajú vašej kuchyni príjemnú atmosféru. Okrem toho sa povrchy so vzhľadom dreva mimoriadne ľahko udržiavajú a sú odolné. Pre minimalistický a moderný štýl zariaďovania sú vhodné jednofarebné povrchy bielej, čiernej alebo sivej farby. Krikľavá farba sa v tomto prípade môže použiť ako kontrast. Splňte si svoj sen a zostavte si svoju vysnívanú kuchyňu z veľkého výberu prestaviteľných skriniek.

Nákup prestaviteľných skriniek v Möbelixe

Ak máte otázky týkajúce sa mnohých možností úpravy, ktorú umožňujú prestaviteľné skrinky vo vašej kuchyni, obráťte sa na našich kompetentných poradcov pre kuchyne v jednej z našich početných pobočiek Möbelix po celom Slovensku. Alebo ste už objavili vhodnú prestaviteľnú skrinku v našom online obchode Möbelix? Tu môžete pohodlne nakupovať prestaviteľné skrinky online z domu. Či už v pobočkách alebo online – nechajte sa inšpirovať bohatým sortimentom kuchýň v Möbelixe.

Skrinky pod drez na akékoľvek využitie

V Möbelixe nájdete vhodné skrinky pod drez na akékoľvek využitie. Do malých kuchýň sú vhodné predovšetkým modely s jednými dvierkami. Ak máte v svojej kuchyni k dispozícii viac miesta, rozhodnite sa pre drezové skrinky s dvojitými dvierkami. Dostupný priestor v skrinke síce závisí od veľkosti použitého sifónu a od prípadného malého bojlera, väčšinou sa však do nej dá uložiť kôš na odpadky, čistiace prostriedky, hubky a tablety do umývačky riadu. Skrinky pod drez tak ideálne využijú každý kútik kuchyne a v závislosti od veľkosti vytvoria ďalšie možnosti na ukladanie vecí.

Veľký výber skriniek pod drez

Skrinky pod drez s drezom alebo bez drezu – v Möbelixe nájdete vhodný nábytok podľa vašich prianí a potrieb. Tieto prvky sa v priemere otvoria až 30 krát za deň.  Preto nezabudnite predovšetkým na dobrý a jednoduchý prístup!


Kuchynské skrinky a sektorové kuchyne


Kuchyne