Príslušenstvo k sprchám a vaniam

accessibility.listing.screenReader.filterbar

7 výrobok/výrobky

7 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 7 z 7 výrobkov

Príslušenstvo k sprchám a vaniam

Nehľadiac na to, či ste zvolili sprchu, alebo vaňu, nesmiete zabúdať na praktické príslušenstvo. Prináša so sebou funkčné vlastnosti a množstvo ďalších výhod. Výber je čisto na vás, no platí, že každý kúsok musí ladiť s okolím. Siahnite po nadčasovým prvkoch v minimalistickom alebo dizajnovom vzhľade. Prezrite si ponuku Möbelix.sk a doplňte kúpeľňu niečím novým.

Štýlové doplnky s funkciou

Doplnky do kúpeľne musia disponovať minimálne jednou praktickou funkciou, aby zbytočne nezavadzali v priestore. Pri ich výbere si preto dobre premyslite, na čo ich využijete a či sa vám hodia do celkového štýlu. Okrem odpadkových košov, nádob na zubné kefky a držiakov nezabudnite ani na príslušenstvo k sprchám a vaniam. Doplnky sú rovnaké v prípade oboch možností. Platí, že po osprchovaní vyjdete von, kde potrebujete nejakú podložku. Vyberajte si kúsky, ktoré majú protišmykové vlastnosti. Dobrá je aj savosť, no ak si zvolíte plastovú podložku, stačí vám len prvá funkcia. Keď budete kupovať podložky, zvážte výber podložky priamo do vane či sprchového kúta. Takýto pomocník zvýši bezpečnosť a riziko šmyknutia a pádu. Praktickosť vane podporí aj nástavec spolu s dverami. Získate vďaka nemu kompromis medzi vaňou a sprchovým kútom. Na oddych si zaobstarajte aj špeciálny vankúš do vane. Zíde sa vám, keď si po zdĺhavom dni napustíte vaňu a ponoríte sa do nej. V blízkosti vane a kúta postavte držiak na uteráky spolu s uterákmi a osuškami. Skvelé sú aj sprchové police a odkladacie plochy na šampóny a ďalšiu kozmetiku. Výrobky tak nemusíte mať poukladané v spodnej časti. Doplňte vaňu aj sprchový kút praktickým príslušenstvom a zvýšte svoj komfort tak, ako sa patrí. 

Objednajte si príslušenstvo k vaniam a sprchám z Möbelix.sk

Nakupujte príslušenstvo k vaniam a sprchám z pohodlia svojho domova bez toho, aby ste niekam šli. Vyberte si všetko na online e-shope a užívajte si dopravu až k vašim vchodovým dverám. Môžete tiež navštíviť jednu z našich predajní nachádzajúcich sa po celom Slovensku.