Príslušenstvo a doplnky na WC

accessibility.listing.screenReader.filterbar

47 výrobok/výrobky

47 výrobok/výrobky
Viac variantovK dispozícii je viac variantov
€ 55,99*
€ 43,99
  • WC SEDADLO White - biela, plast (34,5/2/45,5cm) - Schütte
  • WC SEDADLO Magic Light -Sb- - modrá, plast (37,4/1,7/45,0cm) - Schütte
  • WC SEDADLO Industial Grey -Sb- - sivá, plast (37,2/1,4/44,5cm) - Schütte
WC SEDADLO White - biela, plast (34,5/2/45,5cm) - SchütteWC SEDADLO White - biela, plast (34,5/2/45,5cm) - Schütte
Zobrazuje sa 47 z 47 výrobkov

Príslušenstvo a doplnky na WC

Rovnako ako iné miestnosti, aj toaleta potrebuje niekoľko praktických doplnkov, ktoré do miestnosti prinesú užitočné vlastnosti. Príslušenstvo na WC dokáže miestnosť štýlovo doplniť a splynúť s okolím. Zbytočne nezavadzia v priestore a viete ho zladiť aj s doplnkami v kúpeľni. Tento fakt oceníte najmä vtedy, keď nie je WC samostatné, ale spojené s kúpeľňou. Prezrite si ponuku Möbelix.sk a doplňte toaletu zaujímavými kúskami.

Praktické aj dekoratívne pomôcky, ktoré pomôžu

Príslušenstvo a doplnky na WC sú skvelými pomocníkmi, ktorí by vám v domácnosti nemali chýbať. Do miestnosti prinášajú praktické funkcie a zároveň sa starajú o moderný a nadčasový vzhľad. Základ predstavuje WC kefa v trendy stojane. Keďže má úzky a vyšší tvar, vyplní prázdny roh miestnosti a zbytočne nezavadzia pri prechádzaní. Ďalej nezabúdajte ani na držiak na toaletný papier. Môžete ho umiestniť priamo na stenu alebo si zvoľte samostatný stojan. Niektoré väčšie stojany disponujú aj úložiskom na ďalší toaletný papier. Iným výborným pomocníkom je mäkká predložka na WC. Mnohým nechýba špeciálny výrez, vďaka ktorému sa s nimi pracuje oveľa jednoduchšie. Predložky poskytujú príjemné teplo na chladnej podlahe. Dekoratívnym doplnkom priťahujúcim pozornosť je farebné WC sedadlo a doska. V súčasnosti si môžete vyberať z mnohých prevedení. Od jednofarebných modelov až k vtipným vzorom, nápisom a potlačiam. Samozrejme, nechýba ani biela klasika pre tých, ktorí na toaletu nechcú príliš priťahovať pozornosť. Inšpirujte sa ponukou Möbelix.sk a doplňte WC modernými a praktickými doplnkami.
Tip od predajcu
Praktická kombinácia
Niektoré masívnejšie stojany na toaletný papier kombinujú aj WC kefu. Predstavujú tak efektívne riešenie dva v jednom. Táto kombinácia je ako stvorená do menších bytov, kde nie je miesta nazvyš.
Möbelix poradca

Rôzne štýly príslušenstva a doplnkov na WC pre každého na Möbelix.sk

Möbelix.sk dokáže vyhovieť každému, preto v ponuke objavíte príslušenstvo a doplnky na WC v rôznych štýloch. Zaobstarajte si minimalistické aj prepracované kúsky za skvelé ceny. Nakupujte online alebo priamo v kamenných predajniach.