Príbory

accessibility.listing.screenReader.filterbar

47 výrobok/výrobky

47 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 47 z 47 výrobkov

Príbory

Príbor patrí k základnému vybaveniu kuchyne. Mnohí ľudia však nad jeho kúpou príliš nepremýšľajú. Vyberú si prvú súpravu viacerých nožov, vidličiek a lyžíc, ktorá im padne do oka. Pravdou však je, že príbor nemusí byť len nudnou praktickou pomôckou domácnosti. Vaše stolovanie dokáže pozdvihnúť o niekoľko úrovní. Stačí, aby ste si zvolili moderné prevedenie. Nahliadnite do ponuky Möbelix.sk a uvidíte, že na výber máte desiatky farieb a materiálov.

Súprava príborov uľahčí nákup

Výber a nákup príborov sa pri množstve rôznych prevedení môže zdať komplikovaný a zdĺhavý. Všetko však dokáže urýchliť súprava viacerých kúskov, ktorá je spravidla finančne výhodnejšia, nehovoriac o tom, že vám šetrí čas. Jednou kúpou získate nože, vidličky aj lyžice. Niektoré súpravy disponujú dokonca aj menšími kávovými lyžičkami alebo špeciálnymi naberačkami. Výhodou súprav je takisto to, že si nimi dokážete zaistiť jednoliaty vzhľad kuchyne. Všetko spolu perfektne ladí. Iným riešením je samostatný nákup vidličiek, nožov a lyžíc. Takýto spôsob nákupu sa hodí najmä tým, ktorí chcú kombinovať viac odtieňov alebo materiálov, prípadne tým, ktorí potrebujú len jednu či dve lyžičky, alebo vidličky naviac.

Dizajn príboru je kľúčový

Klasické strieborné prevedenie príboru nie je jedinou alternatívou. Práve naopak. V súčasnosti si môžete vyberať aj zaujímavé a výrazné farby, ako je matná čierna, zlatá alebo sivá. Perfektne takisto vyzerá kombinácia čiernej a striebornej alebo striebornej a zlatej. Keď si zvolíte takýto výrazný príbor, máte istotu, že doplní stôl a bude lákať k tomu, aby ste ho použili. Ak si z mnohých variantov neviete vybrať, zamyslite sa, aké farby prevládajú vo vašom zariadení kuchyne a jedálne. Dbajte ale na to, aby vidličky, nože a lyžice ladili so šálkami, podšálkami, taniermi a miskami. Zaujímavý výzor príboru môže zakončiť aj netradičný tvar. 

Myslite aj na ďalšie typy príboru

Keď máte nože, vidličky a lyžice kúpené, prejdite na ďalší typ príboru, ktorým sú kávové lyžičky a dezertné vidličky. Využijete ich na premiešanie kávy a jedenie jogurtu alebo zákusku. Okrem toho by vám nemal chýbať ani príbor na šalát, ktorý sa skladá z dvoch veľkých lyžíc, pričom jedna má špeciálny výrez. Ak máte doma deti, zaobstarajte im pekný detský príbor s dizajnom zvieratiek alebo obľúbených rozprávkových hrdinov.
Tip od predajcu
Príborov má byť minimálne dvakrát viac ako je členov v domácnost
Minimálny počet príboru je rovnaký ako počet členov domácnosti. Vždy je však dobré, keď máte vidličiek či nožov viac. Nikdy neviete, či k vám nepríde nejaká návšteva. Klasické súpravy sa predávajú v počte 24 kusov, čo je vo väčšine prípadov ideálne množstvo pre štvorčlennú rodinu.
Möbelix poradca

Objednajte si príbory z online e-shopu Möbelix.sk

Nakupujte príbory z pohodlia domova a nechajte si produkty priniesť až pred vchodové dvere. Celý proces vybavíte na pár klikov. Tešte sa z vysokej kvality, nadčasového dizajnu a prepracovaných detailov.