Police do kuchyne

accessibility.listing.screenReader.filterbar

79 výrobok/výrobky

79 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 60 z 79 výrobkov

Police do kuchyne

Potrebujete úložný priestor na dekorácie alebo chcete miesto, kde vyložíte svoje nové taniere? Najlepším riešením sú police do kuchyne, ktoré predstavujú jeden z mnohých typov úložného priestoru. V kuchyni sa vám zídu aj na vystavenie šálok, pohárov alebo čajového servisu. Výborne sa dajú skombinovať aj s ostatným zariadením. Patria do kategórie doplnkových kúskov. Vyberajte si ich preto až vtedy, keď sa zariaďovanie miestnosti chýli ku koncu. Nahliadnite do ponuky Möbelix.sk a vyberte si vysnívanú policu.

Minimalistický dizajn, veľa funkcií

Police vyzerajú na prvý pohľad ako minimalistický nábytok bez špeciálnych funkcií. Keď ich ale začnete využívať, uvedomíte si, že je to úplne inak. Najväčšou výhodou je pomerne veľký úložný priestor, ktorý viete využívať presne podľa svojich predstáv. Ukážte svoj najkrajší set tanierov alebo sa pochváľte pekným čajovým servisom. Na policu môžete vyložiť aj rôzne trofeje, kuchárske knihy, črepníky s rastlinami a sviečky. Chcete zaujímavú atmosféru? Položte na policu dekoratívne osvetlenie, prípadne ju doplňte LED pásikmi. Z police môžete spustiť aj plazivú rastlinu alebo rôznu visiacu dekoráciu. Inou možnosťou sú fotografie podporujúce pravý pocit domova. Policu môžete nechať aj prázdnu a využívať ju ako odkladací priestor.
štýlové police do kuchyne, obývačky, spálne

Jednoduché aj prepracované kúsky

Majitelia minimalisticky zariadených domácností sa potešia jednofarebným policiam bez špeciálnych detailov. Takéto modely výborne zapadnú do celku, nekontrastujú s ním a vytvoria jednu líniu. Nie každý však túži po jednoduchosti. Ak ste skôr maximalista, poobzerajte sa po masívnych prevedeniach vo viacerých farbách. Niektoré dokonca kombinujú aj dva materiály alebo moderné osvetlenie.
Tip od predajcu
Vyskúšajte ďalšie možnosti
Police nemusíte umiestniť len vodorovne. Niektoré sa dajú zavesiť aj zvisle, vďaka čomu dokážu zmeniť celý výzor miestnosti na nepoznanie.
Möbelix poradca

Zvoľte dizajnové police do kuchyne a užívajte si veľký výber na Möbelix.sk

Chcete, aby police do kuchyne skvelo zapadli do interiéru a vytvorili pekný celok? Inšpirujte sa veľkým výberom na Möbelix.sk a nájdite presne to, čo potrebujete. Keď sa vám to podarí nájsť, jednoducho produkt objednajte alebo si ho príďte pozrieť do jednej z predajní.