Kuchynské bloky so spotrebičmi

(1 x Produkt)

Kuchynské bloky so spotrebičmi v Möbelixe

Keďže je výber kuchynských blokov s elektrospotrebičmi taký veľký, mali by ste si premyslieť detaily plánovania a kritériá, ktoré má vaša kuchyňa spĺňať. Preto si už vopred položte otázku: koľko miesta máte k dispozícii na kuchynský blok? Ktoré kuchynské spotrebiče v ňom majú byť zabudované? Ako má vyzerať dizajn? Aký vysoký je váš rozpočet?

Ak bývate v prehľadnom jednoizbovom byte a máte len obmedzené miesto na malý kuchynský blok, zrejme do neho nebudete môcť umiestniť všetky elektrické spotrebiče. Drez, chladnička, ako aj varná doska a sporák by však mali byť minimálnou výbavou v každej kuchyni. Ak však obývate dom alebo vlastný byt a ako kuchyňu môžete využiť veľký priestor, dajú sa bez problémov naplánovať všetky elektrospotrebiče. Sami môžete rozhodnúť o tom, ktoré kuchynské spotrebiče chcete využiť v svojej kuchyni. Pri plánovaní kuchynských blokov so spotrebičmi sú dôležitými kritériami aj dizajn a rozpočet.

Kuchynské bloky so spotrebičmi – otázka dizajnu

Kuchyne sú v súčasnosti väčšinou otvorené do obývačky alebo sú vybavené jedálenskou časťou. Preto sú aj požiadavky na dizajn kuchýň relatívne vysoké. Kuchynský nábytok by mal zapadnúť do vášho štýlu zariadenia a aj farebne by mal byť zladený s vašou domácnosťou. Vďaka množstvu dekorácií a farieb je dnes relatívne jednoduché nájsť perfektné kuchynské bloky so spotrebičmi vášho štýlu.

Kuchynské bloky so spotrebičmi – ponuka spotrebičov

Kuchynské elektrospotrebiče sú v Möbelixe dostupné v rozličných vyhotoveniach. To, ktoré kuchynské spotrebiče sú súčasťou dodávky kuchynských blokov Möbelix so spotrebičmi, sa riadi veľkosťou modelu.


V závislosti od veľkosti môžu byť v kuchynskom bloku v zásade umiestnené nasledujúce kuchynské elektrospotrebiče:


varná doska
rúra na pečenie
digestor
chladnička alebo kombinácia chladničky a mrazničky
umývačka riadu
mikrovlnná rúra
práčka

Výhodné kuchynské bloky s elektrospotrebičmi sú v Möbelixe dostupné už od šírky 150 cm. V cene je pritom vždy zahrnutý drez bez armatúry, varná doska a menšia chladnička alebo mikrovlnná rúra. Veľké kuchynské bloky Möbelix so spotrebičmi obsahujú štvordielnu až päťdielnu súpravu spotrebičov s rúrou na pečenie alebo ceranovou varnou doskou a vstavaným sporákom, digestorom, chladničkou, ako aj s umývačkou riadu a drezom bez armatúry.  Ak máte doma k dispozícii dostatok miesta, nestojí nič v ceste realizácii kompletného programu spotrebičov.

Nákup kuchynských blokov so spotrebičmi v Möbelixe

Zaujímate sa o naše kuchynské bloky so spotrebičmi a máte ďalšie otázky? Potom príďte do jednej z našich mnohých pobočiek Möbelix po celom Slovensku a nechajte si poradiť od našich expertov na kuchyne. Okrem toho profitujte z našich nízkych cien a nechajte si svoju kuchyňu pohodlne dodať domov, kde vám ju náš montážny tím hneď aj zloží.


Kuchynské linky a bloky


Kuchyne