Dezertné taniere

accessibility.listing.screenReader.filterbar

26 výrobok/výrobky

26 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 26 z 26 výrobkov

Dezertné taniere

Sladký dezert alebo koláč bude chutiť skvelo len vtedy, keď ho správne naservírujete. Na sladkú bodku za sýtym obedom alebo večerou si viete zaobstarať špeciálne dezertné taniere, ktoré sú charakteristické svojimi menšími rozmermi. Okrem toho ich objavíte aj v štýlovom prevedení s prepracovaným dekorom alebo v zaujímavých farbách. Vyberte si štýlové kúsky z Möbelix.sk a vychutnávajte si obľúbenú sladkosť tak, ako sa patrí.

Naservírujte sladký dezert ako profesionál

Dezertné taniere sú kľúčovou súčasťou každej jedálenskej výbavy. Ich dizajn môže byť rovnaký alebo podobný ako dizajn plytkých a hlbokých tanierov. Takýmto spôsobom si zaistíte jednoliaty a minimalistický vzhľad stola. Keď však chcete trochu experimentovať, nebojte sa vybrať dezertné taniere vo výrazných odtieňoch alebo s netradičným dekorom. Chuť do jedla perfektne podporujú svieže a neutrálne farby, ako napríklad červená, oranžová, zelená či hnedá. Skvelá je aj klasika vo forme bielej. Pohrať sa nemusíte len s farbami, ale aj s celkovým prevedením. Dezertné taniere potešia okrúhlym aj asymetrickým tvarom. Niektoré lákajú pozornosť zaujímavo zvýšenými okrajmi. Aj tieto taniere si viete zaobstarať samostatne alebo v súprave. Súprava šetrí čas pri nákupe a zaistí, že taniere spolu ladia. Keď si vyberiete taniere po jednom, môžete ich navzájom kombinovať podľa svojho uváženia. Nazrite do ponuky Möbelix.sk a zvoľte štýlové dezertné taniere, z ktorých si vychutnáte každý dezert.
Tip od predajcu
Nezabudnite na príbor
Aby bolo podávanie dezertov úplné, nezabudnite na dezertnú vidličku. Hosťom ju ponúknite k suchým dezertom bez omáčky. Ak však dezert má omáčku alebo šľahačku, k vidličke nezabudnite pridať aj kávovú lyžičku.
Möbelix poradca

Kúpte si dezertné taniere na Möbelix.sk

Zariaďte si domácnosť pomocou dezertných tanierov a získajte nielen praktický, ale aj štýlový kúsok. Využite možnosť nákupu online z pohodlia domova alebo navštívte jednu z našich Möbelix pobočiek. Prezrite si jednotlivé kúsky na vlastné oči.