Detské postieľky

accessibility.listing.screenReader.filterbar

9 výrobok/výrobky

9 výrobok/výrobky
Zobrazuje sa 9 z 9 výrobkov

Detské postieľky

Pri výbere detských postieľok platí, že by ste sa nemali rozhodovať medzi cenou a bezpečnosťou. Do nábytku sa oplatí radšej zainvestovať, aby poskytol všetky potrebné vlastnosti a dostatočne vysokú odolnosť. Dobrou správou ale je, že detské postieľky v ponuke Möbelix.sk kombinujú všetky tieto vlastnosti. Pri nákupe sa nemusíte báť ani toho, že by vám konečná cena spravila veľkú dieru do rozpočtu. Nahliadnite do širokej ponuky Möbelix.sk a tešte sa z bezpečných a štýlových kúskov.
biela detská postieľka s vysokými bočnicami

Bezpečný oddych pre najmenších

Batoľatá potrebujú bezpečné miesto, kde si môžu dobre oddýchnuť a kde im nebude nič hroziť. Pre ich spánok sú preto ako stvorené detské postieľky s vysokými priečkami zabraňujúcimi pádu. Pevný materiál, z ktorého sú vyrobené zaisťuje odolnosť proti manuálnemu zničeniu alebo použitiu sily. Výrobcovia spravidla využívajú drevo, ktoré sa pýši dlhou výdržou. Postieľka tak prežije vo vašej domácnosti dlhé roky. Ak sa zaujímate o dizajn, najlepšou voľbou je biele prevedenie. Ladí totiž s každým zariadením aj doplnkami. 

Pre deti aj mládež

Mnohé detské postieľky v ponuke Möbelix.sk sú doslova dva v jednom. Okrem toho, že poskytujú bezpečné lôžko pre malé batoľatá, dokážu vyhovieť aj väčšej mládeži. Keď vaša ratolesť podrastie, stačí len využiť špeciálne bočnice, pomocou ktorých vytvoríte väčšie lôžko. Takýmto spôsobom môžete ušetriť desiatky eur a čas. Niektorí rodičia sa môžu obávať aj toho, že postieľka bude vyzerať príliš detsky pre dospievajúce deti. Pravdou však je, že väčšina kúskov sa vyznačuje bielym vzhľadom. Keď ju teda prerobíte, ani si len nevšimnete, že išlo o posteľ určenú pre bábätká.

Praktické vlastnosti, ktoré potešia

Detské postieľky sú praktickým zariadením poskytujúcim pohodlné lôžko na oddych a spánok. To však nemusí byť jediná užitočná vlastnosť. Okrem toho poteší aj veľký úložný priestor vo forme zásuvky. Spravidla býva po celej dĺžke a šírke postieľky, takže do nej môžete upratať hračky, plienky, oblečenie aj ďalšie potreby. Výhodou zásuvky je aj to, že je neustále po ruke a ľahko sa otvára. Nezaberá miesto navyše a nezasahuje do priestoru, pretože sa nachádza priamo pod postieľkou. Pred kúpou sa ale vždy informujte, či je zásuvka súčasťou postieľok. V niektorých prípadoch sa môže stať, že ju musíte dokúpiť samostatne. Prezrite si ponuku detských postieľok na Möbelix.sk a vyberte si štýlový model, ktorý vám poskytne viaceré praktické vlastnosti.
trendy detská izba pre batoľa s detskou postieľkou
Tip od predajcu
Stavte na kvalitný matrac
K väčšine postieľok dostanete rošt, no matrac si budete musieť dokúpiť sami. Pri výbere matraca sledujte najmä zdravotné hľadisko. Zvoľte taký model, ktorý dieťaťu poskytne dostatočnú oporu.
Möbelix poradca

Objednajte si detskú postieľku a vytvorte si útulný domov pomocou Möbelix.sk

Vytvorte si tú pravú domácu atmosféru pomocou detskej postieľky od Möbelix.sk a užívajte si útulný domov. Nakupujte všetky produkty online a užívajte si dodanie až ku vchodovým dverám alebo nás príďte navštíviť.