ururžur

 

Kuchyne podľa Vašich predstáv

 

Neprispôsobujte sa Vašej kuchyni, ale nechajte kuchyňu aby sa prispôsobila Vám. Kuchyňa nie je iba miestnosťou kde sa pripravuje jedlo, je to miesto kde každý trávi veľa času, kde sa ráno stretáva celá rodina, kde možno tráviť čas u kávy a novín. Vytvorte si príjemné miesto, kde Vás bude baviť varenie, čítanie, zhováranie sa, jednoducho bytie.

 

Je jedno aký preferujete štýl - moderný, klasický, vidiecky, retro, striktne funkčný - u nás môžte popustiť uzdu Vašej fantázii a tvoriť. 

I s malým priestorom možno urobiť divy, iba na pár metroch štvorcových je možné urobiť kuchyňu, kde se Vám ľahko vojde všetko čo potrebujete. Alebo máte k dispozícii obrovský priestor? Potom ho môžme vyplniť do posledného centimentra.

A z čoho si môžte vyberať a čo Vám ponúkame?

kuchynenamieru_slider_1_1
kuchynenamieru_slider_1_2
kuchynenamieru_slider_1_3
kuchynenamieru_slider_1_4
kucyhne_na_miru_teil2.jpg

Ako je možné naplánovať kuchyňu

 

Plánovanie kuchyne u nás je oveľa jednoduchšie ako sa môže na prvý pohľad zdať. So všetkým Vám pomôžu naši vyškolení zamestnanci, ktorí sa postarajú aby sa Vaše sny stali skutočnosťou.

 

Začať plánovanie môžte sami v našom 3D plánovači. Sami si môžte vyskúšať rôzne dispozície, rozloženie skriniek a spotrebičov tak ako Vám to vyhovuje. Potom odošlete svoj návrh do nášho kuchynského oddelenia, kde Váš návrh prevezme náš pracovník a spojí sa s Vami na detailné doriešenie všetkých detailov.

Alebo môžte navštíviť najbližšiu pobočku, kde Vám kuchyňu naplánujeme od prvého do posledného kroku. Pred návštevou pobočky odporúčame kontaktovať oddelenie kuchýň a dohodnúť si termín.

kuchynenamieru_slider_2_1
kuchynenamieru_slider_2_2
kuchynenamieru_slider_2_3
kuchynenamieru_slider_2_4
kucyhne_na_miru_teil3

Nechajte sa inšpirovať

 

Tak teda vyzerajú možnosti plánovania v Möbelixe. Je len na Vás pre ktorú kombináciu sa rozhodnete, v akom štýle chcete mať kuchyňu, ktoré farby uprednostňujete a aké skrinky a spotrebiče budete mať po ruke. 

 

Nedržte sa pri zemi a majte vysoké nároky, my sme tu preto, aby sme Vám splnili Vaše želania a sny. 

Tu je niekoľko ukážok pre Vašu inšpiráciu.

kuchynenamieru_slider_3_1
kuchynenamieru_slider_3_2
kuchynenamieru_slider_3_4
kuchynenamieru_slider_3_3
kuchynenamieru_slider_3_5
ergew 3D plánovač kontakt hlavná stránka