Plánovateľné kuchyne 

na mieru

Vy nám oznámite svoju predstavu a my sa postaráme o to, aby sa stala skutočnosťou. Plánované kuchyne na mieru majú len minimum limitov a obmedzení. Pri plánovaní berieme do úvahy priestorové dispozície, stavebnú pripravenosť, možnosti vody, plynu a elektriny, ale hlavne Vaše priania. Vždy nájdeme cestu, ako Vaše priania splniť. Tu sa môžete pozrieť, ako vyzerajú plánovateľné kuchyne na mieru.


headerM_-50%_kuch_termin_CTA_SK

3D kuchynský plánovač

3D kuchynský plánovač Vám umožní naplánovať si kuchyňu od základu. Vytvoríte si priestor, umiestnite okná, dvere a zariaďovacie predmety. Potom si vyberiete štýl kuchyne a môžete začať skladať skrinky podľa Vašej potreby. Nakoniec, keď ste s návrhom spokojní, Váš plán odošlete. Ten potom prevezmú naši odborní pracovníci a doladia s Vami detaily a prípadné nejasnosti. Všetko je samozrejme úplne zadarmo.
Navštíviť 3D kuchynský plánovač ►

Kuchynský konfigurátor​

Kuchynský konfigurátor je nástroj, v ktorom si môžete nakombinovať farby a dekory podľa ľubovôle. Vyberiete si jeden z kuchynských blokov, a u neho kombinujete prevedenie  skriniek, korpusu a pracovnej dosky. Nesedí Vám žiadny z blokov? Máte na poskladanie skriniek iné požiadavky? Nevadí. Táto zostava je len pre predstavu, ako budú farebné kombinácie vyzerať. Po odoslaní plánovania sa s Vami spojí oddelenie plánovania kuchýň a upraví blok podľa Vašich požiadaviek. Plán i spracovanie je samozrejme úplne zadarmo!

Navštíviť Kuchynský konfigurátor 


Dohodnúť si termín poradenstva

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu s našimi odbornými pracovníkmi. Vyberte si pobočku a dátum, ktoré Vám vyhovujú. Naši zamestnanci Vám potom pomôžu vytvoriť kuchyňu Vašich snov vo Vami vybranom termíne.

Dohodnúť termín poradenstva 

hmkjghjewastbv

Z našej ponuky