Plánovateľné kuchyne 

na mieru

Vy nám oznámite svoju predstavu a my sa postaráme o to, aby sa stala skutočnosťou. Plánované kuchyne na mieru majú len minimum limitov a obmedzení. Pri plánovaní berieme do úvahy priestorové dispozície, stavebnú pripravenosť, možnosti vody, plynu a elektriny, ale hlavne Vaše priania. Vždy nájdeme cestu, ako Vaše priania splniť. Tu sa môžete pozrieť, ako vyzerajú plánovateľné kuchyne na mieru.


3D kuchynský plánovač

3D kuchynský plánovač Vám umožní naplánovať si kuchyňu od základu. Vytvoríte si priestor, umiestnite okná, dvere a zariaďovacie predmety. Potom si vyberiete štýl kuchyne a môžete začať skladať skrinky podľa Vašej potreby. Nakoniec, keď ste s návrhom spokojní, Váš plán odošlete. Ten potom prevezmú naši odborní pracovníci a doladia s Vami detaily a prípadné nejasnosti. Všetko je samozrejme úplne zadarmo.
Navštíviť 3D kuchynský plánovač ►

Kuchynský konfigurátor​

Kuchynský konfigurátor je nástroj, v ktorom si môžete nakombinovať farby a dekory podľa ľubovôle. Vyberiete si jeden z kuchynských blokov, a u neho kombinujete prevedenie  skriniek, korpusu a pracovnej dosky. Nesedí Vám žiadny z blokov? Máte na poskladanie skriniek iné požiadavky? Nevadí. Táto zostava je len pre predstavu, ako budú farebné kombinácie vyzerať. Po odoslaní plánovania sa s Vami spojí oddelenie plánovania kuchýň a upraví blok podľa Vašich požiadaviek. Plán i spracovanie je samozrejme úplne zadarmo!

Navštíviť Kuchynský konfigurátor 

Dohodnúť si termín poradenstva

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu s našimi odbornými pracovníkmi. Vyberte si pobočku a dátum, ktoré Vám vyhovujú. Naši zamestnanci Vám potom pomôžu vytvoriť kuchyňu Vašich snov vo Vami vybranom termíne.

Dohodnúť termín poradenstva 

hmkjghjewastbv

Z našej ponuky