predsien_uvodny-img_SK

 

 

Dokonalá predsieň

 

Predsieň je prvou a zároveň i poslednou miestnosťou, ktorú hostia pri návšteve vášho domova uvidia. Práve preto by mala vzbudzovať príjemný dojem. Je rovnako dôležité, aby bol v predsieni dostatok úložného priestoru pre všetky vaše topánky a kabáty. My v Möbelixe máme predsieň pre každého, bez ohľadu na vkus. Presvedčte sa sami!


Život s deťmi

predsien_zivot-s-detmi_SK

V domácnosti s deťmi je dvojnásobne ťažké udržiavať poriadok a to predovšetkým v predsieni, kde deti po návrate z vonku odhodia vetrovku na zem a odkopnú topánky do najbližšieho rohu. Teraz však máme dokonalé riešenie tohto problému. Pomocou našich praktických vešiakov môžete prispôsobiť šatník svojich detí na ich súčasnú výšku. Deti si tak môžu samé zavesiť svoje vetrovky a vešiaky v tvare gombíkov vyzerajú na stene ešte aj štýlovo! Presvedčte sa sami, aké jednoduché bude v budúcnosti udržiavať poriadok v predsieni.


Škandinávsky štýl

predsien_skandinavsky-styl_SK

Cíťte sa príjemne v predsieni zariadenej v škandinávskom štýle - bledý nábytok v kombinácii s teplými farbami robí miestnosť veľmi útulnou. Aj vo vašej predsieni venujte pozornosť farebným akcentom a dekoráciam. Koniec koncov, je to to prvé, čo pri návrate späť domov po namáhavom dni v práci uvidíte. Veľa dreva, svetlých odtieňov a elegantných tvarov - škandinávsky nábytok je známy svojou ľahkosťou.


Loft Lounge Industrial

predsien_industrialny-styl_SK

 

Vzhľad Loft Lounge už dávno nie je určený len pre mladežnícke byty. V súčastnosti je tento trend obľubovaný ako mladými, tak i staršími generáciami. Veľkomestský štýl je ideálny pre malé byty, nakoľko sa pri tomto štýle často siaha po otvorenom kovovom nábytku. V Möbelixe nájdete všetko, čo by ste pre dokonalý priemyselný vzhľad vašej predsiene mohli potrebovať.


Prírodný štýl

predsien_prirodny-styl_SK

Bývanie v súlade s prírodou a udržateľné vybavenie príbytku nie je len trendy, no taktiež veľmi dôležité pre naše životné prostredie. Vybaviť si svoju domácnosť v súlade s prírodov však neznamená, že sa nutne musíme niečoho vzdávať. Nábytok vyrobený z bambusu prináša nielen vizuálne potešenie, ale vďaka integrovaným košom ponúka taktiež dostatok úložného priestoru.


Moderný štýl

predsien_moderny-styl_SK

Prvý dojem môžeš urobiť iba raz – toto príslovie platí nielen pri prvom stretnutí s ľuďmi, ale aj pri zariaďovaní domácnosti. Moderná presvetlená predsieň privíta vašich hostí ako sa patrí. Regál v čiernej farbe je skvelým pútačom a ponúka praktické úložné priestory pre váš domov. Vďaka modernému vzhľadu je regál ideálnou voľbou pre mnoho obytných priestorov, predovšetkým pre predsieň.