1 x Produkt

Záhradné kreslá

Záhradné stoličky sú viac ako len kreslo: sú symbolom pôžitku z voľného času a pravého pocitu života vo vašej vlastnej, osobnej oáze pohody. O to dôležitejšie je, aby sa k vám záhradné kreslá perfektne hodili. Möbelix má bohatú ponuku exteriérových stoličiek: vyberte si z rozličných materiálov a tvarov – od plastu cez kov až po hliník. Nábytok zvýrazníte pestrofarebnými alebo decentnými záhradnými poduškami a podložkami z bohatého exteriérového sortimentu Möbelix.

Výber perfektného záhradného kresla

Pri hľadaní perfektného záhradného kresla to budete mať ťažké: majú to byť individuálne relaxačné kreslá alebo radšej výhodná ponuka na celú súpravu? Mám uprednostniť širokú plochu na sedenie v štýle lounge alebo kompaktnejšie stohovacie kreslá? V našej ponuke nájdete vhodné stoličky vo všetkých cenových skupinách – výhodné záhradné kreslá v dobrej kvalite, ako aj hliníkové stoličky odolné voči poveternostným vplyvom s veľmi dlhou životnosťou. Je jedno, pre ktorý výrobok na sedenie sa rozhodnete – v Möbelixe sa môžete spoľahnúť na primeraný pomer medzi cenou a výkonom a na optimálny komfort.

Úsporné záhradné kreslá

Nie každý má v záhrade alebo na terase bezhraničné možnosti, pokiaľ ide o miesto. O to praktickejšie sú preto úsporné skladacie alebo stohovacie stoličky. Záhradné kreslá s možnosťou stohovania sa dajú pri vetre a zlom počasí rýchlo odložiť a v prípade potreby rovnako jednoducho znovu rozostaviť. Keďže vďaka tomu nestoja záhradné kreslá v ceste ani v malých záhradách, pôsobí záhrada vždy dojmom, že je uprataná. Okrem toho sa dá na terase rýchlo vytvoriť miesto na stojan na bielizeň. Rozkladacie stoličky sa rozložia jedným šmahom ruky a použijú sa vždy vtedy, keď sa ohlási návšteva. Vyberte si z kvalitných stohovacích alebo skladacích stoličiek v rôznych cenových skupinách, z rôznych materiálov alebo v rozličných štýloch – každý z vašich hostí tak bude zaručene sedieť pohodlne a môže sa cítiť naozaj dobre.


Záhradné kreslá pre vašu oázu pohody

Každý rok nás napĺňa radosťou otvorenie záhradnej sezóny. Preto je jasné, že pri úprave exteriéru sa dbá na maximálny relax. Faktor relaxu by mal byť napokon čo najvyšší v čo najkratšom čase. Príjemné sedenie vytvorí aj vonku domácu atmosféru plnú pohody. Pohodlné záhradné sedadlá lákajú na posedenie alebo na kávičku v lone prírody. Či už na grilovačkách alebo pri sviatočnej rodinnej večeri – v lete sú záhradné kreslá dôležitou súčasťou našej „druhej obývačky“. Relax šetrný k našej chrbtici zabezpečia ergonomicky tvarované záhradné stoličky. Pohodlné záhradné relaxačné kreslá sú navyše vybavené sklopným dielom na nohy a opierkou s možnosťou nastavenia sklonu. Je to prísľubom komfortu pri sedení extra triedy. Jediný problém: Vôbec sa vám nebude chcieť vstať!

 

Vďaka vhodným podložkám na kreslá sa vám bude sedieť mäkučko. Podľa vkusu sa dá farebnými podložkami štýlovo zvýrazniť vaša terasa alebo balkón. Ten, komu sa podarí vytvoriť útulnú atmosféru aj v exteriéri, bude sa v lete tešiť každý deň na krátku dovolenku „na balkóne“.

Záhradné kreslá pre akýkoľvek vkus

Aké individuálne sú terasy a záhrady našich zákazníkov, taká rôznorodá je aj ponuka Möbelixu, pokiaľ ide o cenovo výhodné záhradné kreslá. Ten, kto uprednostňuje prírodnejší vzhľad, toho poteší záhradné kreslo z dreva alebo ratanu. Biele záhradné kreslá sú nadčasové a harmonicky sa začlenia takmer do každej úpravy záhrady. Záhradné kreslá z kovu naproti tomu zabezpečia moderný vzhľad. Považujú sa za veľmi nenáročné na údržbu a dokážu odolať akémukoľvek počasiu a vplyvom životného prostredia. Záhradné kreslá z hliníka sa vyznačujú nízkou hmotnosťou. Dajú sa rýchlo a jednoducho odpratať alebo premiestniť. Ten, kto svoje stoličky často kladie na lúku alebo na rozličné miesta, si najlepšie poradí s hliníkovými záhradnými kreslami.

 

V našich pobočkách Möbelix si môžete posedieť na skúšku na všetkých vystavených kusoch nábytku – rozhodnutie pre správne kreslo je napokon aj otázkou individuálneho pocitu. Materiál a sedadlo by mali byť príjemné na pocit. Okrem toho je výhodou aj vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom a UV lúčom Vaše záhradné kreslá budú zrejme vonku celú sezónu. Dážď, vietor ani počasie by im nemali ublížiť. Tip: aby ste sa mohli mnoho rokov tešiť zo svojich záhradných stoličiek, mali by ste ich zakryť ochranným obalom.


Nakupujte záhradné kreslá online

Ten, kto pozná svoje vlastné záľuby, si môže svoje záhradné kreslá objednať aj priamo z pohovky. Preklikajte sa cez náš bohatý výber a keď nájdete svoje vysnívané modely, môžete záhradné kreslá nakupovať online! Naše neprekonateľné ceny platia tak na pobočke, ako aj v online obchode. Na požiadanie vám tovar dodáme až pred dvere alebo si ho jednoducho vyzdvihnete v našej najbližšej pobočke Möbelix.


Záhradné sedenie - všetky kategórie


Záhradný nábytok - všetky kategórie