Lepiaca Fólia 67,5 Cm X 1,5 M, 11396

čierna / Š/D: 67,5/150 cm

ľahká údržba / čistenie vlhkou hubkou

Číslo tovaru 48660079
K dispozícii v E-shope | Dodanie zdarma!
-17%
5,79 € 6,99 € vr. DPH Dodanie zdarma!
Tovar je k dispozícii iba online. Dodanie zdarma

Tovar na našich webových stránkach označený nápisom “Z našej aktuálnej reklamy", resp. označený percentuálnou zľavou, obsahuje aj informáciu o pôvodnej cene. Pôvodná cena je buď naša doterajšia predajná cena, alebo cena nezáväzne odporučaná výrobcom. Informáciu o pôvodnej cene nájdete v našich aktuálnych letákoch, umiestnených v sekcii Letáky.

Lepiaca Fólia (0048660079): obrázok 3881925 (image/jpeg)

Všeobecné informácie

  • farba: čierna

Detailné informácie

  • dĺžka: 150 cm
  • šírka: 67,5 cm

Popis

Samolepiace fólie dodajú Vašej domácnosti štýl, netradičné skrášlenie i zábavu. Sú neodmyslyteľnou súčasťou dekorovania interiérov, nie sú primárne určené k lepeniu na stenu, ale k dekoratívnemu polepovaniu najrôznejších hladkých plôch v interiéri Táto fólia ponúka variabilné využitie kdekoľvek v domácnosti. Tabuľovú fóliu môžte nalepiť do detskej izby a vaše deti môžu malovať, písať a počítať znova a znova. Môžte si na ňu kriedou zaznamenať dôležité termíny, písať odkazy, či zoznamy nákupov

Bezpečné online platby

Garancia ceny

  • vzťahuje sa iba na maloobchodný predaj tovaru v tzv. kamenných predajniach,
  • bude uznaná na identický výrobok (typ, značka, dodávateľ) pred nákupom pri predložení konkurenčnej ponuky, alebo po nákupe, a to najneskôr do 14 dní spolu s pokladničným dokladom (resp. faktúrou),
  • rozdiel bude vyplatený vo forme poukážky Möbelix.
Naše služby

Dodanie vrátane výnosu

Zakúpený nábytok Vám radi privezieme - a za super výhodných podmienok. Dodanie tovaru je vrátane výnosu v súčinnosti s vodičom.
Viac informácií

Likvidácia starého nábytku

Chcete kúpiť nový nábytok a neviete čo spraviť s tým starým? Za poplatok Vás starého nábytku zbavíme. Bližšie informácie v našich predajniach.
Kontaktovať pobočku

Zapožičanie dodávky

Nakúpili ste nábytok a zistili, že máte malé auto? Máme riešenie, za malý poplatok Vám zapožičiame dodávku a nábytok si môžete odviesť sami.
Kontaktovať pobočku