C2_header

Spálne440 x Produkt

Dobrý spánok? To sa dá zariadiť!

Čisté svedomie je ako mäkký vankúš, tak hovorí ľudová múdrosť, a niečo pravdy na tom bude! Takisto je však pravda aj to, že na pokojný spánok potrebujete aj príjemné prostredie. Preto by mala byť spálňa útočiskom, v ktorej sa okrem blažených driemot nedeje (takmer) nič iné. Pomôže vám pritom redukovaný dizajn, úložný priestor, harmonicky zladený nábytok a kvalitné matrace!

Spánok: tu sú naše tipy!

Zatiahnuť závesy: zaspávanie vyžaduje určité rituály!

Napijete sa mlieka s medom a vzápätí ste v krajine snov? Vždy to tak nefunguje. Mnoho vecí má vplyv na kvalitu nášho spánku, niektoré pozitívny, iné negatívny. Vonkajšie podnety, ako je svetlo a hluk, rušia pri zaspávaní a často sú príčinou toho, že napriek prijateľnej dĺžke spánku sa nedostaví výdatný hlboký spánok. Proti svetlu zvonku pomôžu hrubé závesy, aké dostanete aj v obchode. Náš tip: zvoľte si svoje večerné rituály a nechajte vonkajší svet jednoducho pred dverami! Na druhý deň si vás opäť nájde a vy budete mať z neho viac, ak ste ráno v pohode a vyspatí!

Viac úložného priestoru: tak sa chodí spať!

Premerajte si svoju spálňu kritickým pohľadom: vládne v nej chaos? Ak áno: bezpodmienečne nastoľte poriadok! Ak je v spálni neporiadok, bude váš spánok nekvalitný. Nastoliť poriadok neznamená nič iné ako zaviesť systém do chaosu. Möbelix vám pritom ponúka množstvo nápadov! Napríklad nábytok s množstvom odkladacieho priestoru. Mimoriadne praktické: postele s úložným pries