C2_header

SpálneSpálne

(1157 x Produkt)

Dobrý spánok? To sa dá zariadiť!

Čisté svedomie je ako mäkký vankúš, tak hovorí ľudová múdrosť, a niečo pravdy na tom bude! Takisto je však pravda aj to, že na pokojný spánok potrebujete aj príjemné prostredie. Preto by mala byť spálňa útočiskom, v ktorej sa okrem blažených driemot nedeje (takmer) nič iné. Pomôže vám pritom redukovaný dizajn, úložný priestor, harmonicky zladený nábytok a kvalitné matrace!

Spánok: tu sú naše tipy!

Zatiahnuť závesy: zaspávanie vyžaduje určité rituály!

Napijete sa mlieka s medom a vzápätí ste v krajine snov? Vždy to tak nefunguje. Mnoho vecí má vplyv na kvalitu nášho spánku, niektoré pozitívny, iné negatívny. Vonkajšie podnety, ako je svetlo a hluk, rušia pri zaspávaní a často sú príčinou toho, že napriek prijateľnej dĺžke spánku sa nedostaví výdatný hlboký spánok. Proti svetlu zvonku pomôžu hrubé závesy, aké dostanete aj v obchode. Náš tip: zvoľte si svoje večerné rituály a nechajte vonkajší svet jednoducho pred dverami! Na druhý deň si vás opäť nájde a vy budete mať z neho viac, ak ste ráno v pohode a vyspatí!

Viac úložného priestoru: tak sa chodí spať!

Premerajte si svoju spálňu kritickým pohľadom: vládne v nej chaos? Ak áno: bezpodmienečne nastoľte poriadok! Ak je v spálni neporiadok, bude váš spánok nekvalitný. Nastoliť poriadok neznamená nič iné ako zaviesť systém do chaosu. Möbelix vám pritom ponúka množstvo nápadov! Napríklad nábytok s množstvom odkladacieho priestoru. Mimoriadne praktické: postele s úložným priestorom po oboch stranách, ktoré tak ponúkajú takmer neviditeľný priestor na odkladanie. Skvelé sú tiež výsuvné nočné stolíky našich manželských postelí, ktoré poskytujú úložnú plochu a zároveň šetria miesto.

Spálňové programy: harmónia za nízku cenu!

Moderné spálňové programy sa riadia princípom harmónie! Uvoľnený dizajn v decentných farbách a dobrá kvalita sú dôležité na to, aby ste sa v spálni cítili dobre. Harmónia poteší oči i dušu! Z tohto pohľadu má zariadenie veľký vplyv na kvalitu vášho života! Náš tip: stavte na kompletné vybavenie! Heslo znie: spálňové programy. Vďaka tomu vhodne skombinujete posteľ so šatníkom, komodu s nočnými stolíkmi a hneď pocítite tú harmóniu! V súlade s požiadavkami na spánok má Möbelix v svojom sortimente aj matrace a latové rošty vysokej kvality. Obráťte sa na online poradcu pre matrace! Má pre vás pripravené množstvo rád týkajúcich sa spánku!

Objednávajte online a využite skvelé služby!

A čo cena? Ani tá vám nespôsobí bezsenné noci! Zárukou toho sú aj naše dodacie podmienky vrátane možnosti vrátenia tovaru. Ak sa vám nová spálňa nebude páčiť, môžete ju do 14 dní bezplatne vrátiť. Okrem toho si svoj nábytok môžete prevziať aj sami v pobočke podľa vlastného výberu. Keď bude tovar pripravený na prevzatie, radi vám to oznámime!