Skladacie kreslá

(2 x Produkt)

Skladacie kreslá


Či už na grilovačku, letný výlet alebo dovolenku v kempe – skladacie kreslo je rýchlo zabalené a v prípade potreby aj rovnako rýchlo rozložené. Úsporné skladacie stoličky sú okrem toho veľmi vhodné ako dodatočné miesto na sedenie, keď sa ohlási návšteva. V Möbelixe nájdete rôzne modely vo všetkých cenových skupinách – kempingové kreslá, ako aj cenovo výhodné skladacie kreslá z ocele alebo dreva. 


Perfektný sprievodca na dovolenke


Nie je počas dlhej jazdy autom na dohľad žiadne odpočívadlo a deti sú hladné? Žiadny problém – vďaka praktickým skladacím stoličkám z Möbelixu budete na výletoch a cestách vždy najlepšie vybavení. Aj vyznávači kempingu, plážoví dovolenkári a rybári patria k priaznivcom kompaktných skladacích kresiel. Ľahko prenosné stoličky sú stabilné, pohodlné a jednoducho praktické. Vďaka tomu sú tiež ideálnymi sprievodcami na festivaloch, pri stanovaní alebo kúpaní pri jazere.


Aká je zaťažiteľnosť skladacieho kresla?


Nosnosť skladacej stoličky je veľmi dôležitá. Keď sa totiž veľkí chlapi postavia na váhu, ukazuje ručička často viac ako 90 kg, čo by mala stolička bez problémov zvládnuť. Maximálna zaťažiteľnosť skladacích kresiel je v závislosti od modelu 100 až 120 kg. Aj kompaktné kempingové kreslá unesú túto hmotnosť bez akýchkoľvek problémov. Všetky modely zo sortimentu Möbelix si vás navyše získajú nízkou hmotnosťou a veľmi jednoduchou starostlivosťou. Pretože: je jedno, či ide o outdoorové zážitky pri táborovom ohni alebo na rybačke – vo voľnej prírode sa stolička rýchlo zašpiní.Ťažká voľba


Na malých balkónoch sú skladacie stoličky a stoly najlepšou voľbou: po relaxe pri nedeľňajších raňajkách na balkóne sa dá nábytok rýchlo odložiť a hneď máte miesto na dve pohodlné ležadlá. Bohatý sortiment Möbelix zahŕňa skladacie kreslá v rozličných farbách, tvaroch a cenových triedach. Či už sa rozhodnete pre modely z ušľachtilého dreva, pohodlné skladacie stoličky alebo praktické kempingové kreslá – výber je len na vás!


Kempingové kreslá: kompaktné a praktické


Kempingové kreslá si vás získajú neprekonateľným pomerom medzi cenou a výkonom. Väčšinou sú zhotovené z ocele s práškovým povlakom a trvanlivého textilného poťahu, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom. Pre outdoorových športovcov, na rybačke alebo pri trekingu je navyše veľmi dôležitá pohodlná manipulácia: kempingové kreslá sa musia dať zložiť na veľmi malé rozmery, aby v batožine zaberali čo najmenej miesta. Preto vás modely Möbelix nadchnú nízkou hmotnosťou a rozmermi v zloženom stave, ako aj jednoduchou manipuláciou. Mimoriadne obľúbené sú skladacie kreslá s integrovaným držiakom na nápoje. Vďaka tomu si môžete na dovolenke v pohode vychutnať svoju kávu, džús alebo pivo aj bez stola. Oceľový podstavecs práškovým povlakom je odolný voči poveternostným vplyvom, moderný poťah zvýrazní farbu. Pohodlné opierky rúk sú pozvánkou na oddych a posedenie.


Skladacie kreslá do interiéru a exteriéru


Ten, kto skladacie kreslá používa na sedenie pre hostí na terase, v zimnej záhrade alebo vo vnútri, toho poteší skladacie kreslo z dreva alebo ocele s látkovým poťahom. Najmodernejšie skladacie stoličky majú pochrómovaný podstavec a poťah s elegantnou imitáciou kože. Mäkká výplň z bavlny zabezpečí vypchávku sedadla a tým aj veľmi vysoký komfort pri sedení. Okrem toho je praktický nábytok na sedenie dostupný aj v rozličných tvaroch, takže perfektne zapadne do vášho osobného štýlu zariaďovania. Vybrať si môžete medzi okrúhlymi a hranatými skladacími kreslami. Kvalitné skladacie kreslá sú tak vhodné nielen na balkón a do exteriéru, ale dajú sa použiť aj v jedálni alebo na party.


Nakupujte skladacie kreslá online


Na stránke moebelix.sk môžete rýchlo a jednoducho nakúpiť všetky modely našich skladacích kresiel online. Preklikajte sa hneď teraz naším online obchodom a vyberte si svoj obľúbený model. Potom stačí už len zadať počet kusov, odoslať objednávku a už čoskoro budete mať ďalšie možnosti na sedenie v dome a záhrade. Svoje stoličky si môžete prevziať priamo v svojej najbližšej pobočke Möbelix alebo si ich nechajte doručiť domov. Montáž skladacích kresiel je veľmi jednoduchá.


Záhradné stoly a kreslá - všetky kategórie

Záhradný nábytok, záhrada a voľný čas - všetky kategórie