C3C6_header
Riad a poháre - všetky kategórie


Riad a poháre pre perfektný pôžitok pri stole

Tvarovo pekný riad a štýlové poháre patria k dobrému jedlu rovnako ako dekoratívny obrus a kreatívna dekorácia na stôl – veď ako je známe, jeme aj očami! Prestierajte stôl s láskou a štýlovo a doprajte tak nezabudnuteľné zážitky svojim hosťom. Okrem dekorácií na špeciálne príležitosti nájdete v online obchode Möbelix aj obrovský výber riadu a pohárov na každý deň!

Riad a poháre z Möbelixu: kultúra stolovania à la carte

Riad a poháre z Möbelixu sú perfektnou súčasťou vydareného menu – od nedeľňajších raňajok v uvoľnenej atmosfére vo dvojici, cez každodenný obed s rodinou až po družný večer s priateľmi. Náš tip: zadovážte si jedálenský riad alebo kávovú súpravu, ktoré budete môcť dopĺňať podľa chuti! Pomocou rôznych podložiek, pestrofarebných servítok alebo obmieňanej dekorácie na stôl sa stôl zakaždým premení na novú slávnostnú tabuľu. 

Vkusné servírovanie: dekoratívne súpravy riadu z porcelánu

V podobe súpravy riadu získate jedným kliknutím skvelú kompletnú výbavu na váš pekne prestretý stôl – od raňajok až po večeru. Kombinovaný jedálenský a kávový servis so zladeným dizajnom by mal spravidla obsahovať hrnčeky na kávu, šálky na kávu a podšálky, kalíšky na vajce, šálky na müsli, hlboké taniere, plytké taniere a dezertné taniere, aby ste boli pripravení na každú príležitosť. Nemala by chýbať ani kanvička na mlieko alebo dóza na cukor pre milé posedenie pri káve s najlepšími priateľkami. Objavte štýlové súpravy riadu v online obchode Möbelix – od klasických z bieleho porcelánu až do dekoratívne s abstraktným dizajnom alebo s kvetinovým dekórom – samozrejme vhodné na umývanie v umývačke riadu a na použitie v mikrovlnnej rúre!

Na zdravie! Poháre na pitie na každú príležitosť

Poháre na víno, sekt, koktaily a long drinky, pivo alebo vodu – studené nápoje a dobrá pálenka sa majú servírovať štýlovo! Farebnými pohármi na pitie napríklad zdôrazníte trend, poháre na víno s dlhou stopkou premenia každý večer na oslavu a stohovacie poháre na vodu sa dajú úsporne uložiť do skrinky. V Möbelixe nájdete vhodný pohár na každý nápoj, a to za neprekonateľne výhodnú cenu Möbelix!

Objednajte si ihneď riad a poháre za super výhodnú cenu online!

Ozvláštnite svoj jedálenský kútik: okrem riadu a tovaru zo skla nájdete v Möbelixe rôzny štýlový príbor, porcelán, podložky, obrusy a dekorácie na stôl pre stolovanie s rodinou a priateľmi plné pôžitku. Využite neodolateľnú ponuku zákazníckeho servisu v online obchode Möbelix: 14-dňová možnosť vrátenia tovaru, garancia najlepšej ceny na Slovensku a viac ako 90 % druhov tovaru vždy na sklade. Príďte aj do našich pobočiek a objavte tu rôznorodý sortiment riadu, ktorý si môžete vziať hneď so sebou domov!


Jedálne - všetky kategórie