C1C1C2_header

Pohovky

(29 x Produkt)

Pohovky: pohodlie bez hraníc

Aká by to bola obývačka bez útulného gauča, pohovky alebo váľandy? Presne tak: neútulná! No aj v hosťovskej izbe, detskej izbe alebo v predsieni poskytne pohovka navyše nielen miesto na sedenie a oddych, ale aj možnosť na ubytovanie hostí alebo v prípade potreby na presťahovanie chrápajúceho partnera!

Pohovka na spanie: pohovka, ktorá v noci zaboduje vďaka rozťahovaniu

Naše pohovky na spanie a rozkladacie pohovky sú ozajstné multifunkčné talenty. Razom sa zmenia zo štýlovej pohovky na pohodlnú posteľ, ktorá je navyše okrem možnosti roztiahnutia na priestranné lôžko často vybavená aj veľkým odkladacím priestorom na prikrývkyvankúše alebo posteľnú bielizeň.

V našom online obchode nájdete množstvo modelov v najrozličnejších veľkostiach a štýloch vrátane klasického vzhľadu kože, trendových farebných variantov alebo elegantné modely, ktoré bodujú jednoduchou eleganciou a nohami z ušľachtilej ocele. Útulný komfort bývania zabezpečia naše modely s drevenými nohami a pohodlnými opierkami chrbta, ktoré lákajú nielen na oddych, ale sú aj pútavým doplnkom do obývačky alebo hosťovskej izby.

Práve v malých domácnostiach alebo študentských bytoch sú naše cenovo výhodné pohovky na spanie s moderným dizajnom ideálnym kusom nábytku. Cez deň poskytujú optimálny komfort pri sedení vďaka hebkým denným prikrývkam alebo poduškám, večer vyberiete z bielizníka posteľnú prikrývku, vankúše a posteľnú bielizeň a pohovku razom zmeníte na praktickú dvojlôžkovú posteľ.

Vďaka mnohým rozličným štýlovým a farebným variantom sa istotne nájde vhodný kus nábytku do každej izby. Naše elegantné a výhodné pohovky na spanie sú spojením dizajnu a funkčnosti.

Veľké pohovky a mega pohovky: útulnosť v nadmernej veľkosti

Osobitný luxus poskytujú naše veľké pohovky a mega pohovky. Na týchto pohovkách špeciálnej veľkosti, ktoré sú navyše vybavené početnými pohodlnými poduškami, sa dá skvelo usadiť a relaxovať. Zmestí sa na ne bez problémov celá rodina aj so psom a mačkou! Ďalším bonusom je integrované rozťahovanie mnohých modelov. Na lôžku s rozmermi až 240 x 190 cm sa budú vaši hostia cítiť ako v luxusnom hoteli.

Naše veľké pohovky za nízku cenu sú dostupné v mnohých variantoch v kombinácii vzhľadu kože a tkanín. Okrem toho ponúkame aj pohodlné a elegantné váľandy, z ktorých sa dajú zostaviť skvelé a útulné sedacie súpravy. Váľanda však perfektne zapadne aj ako samostatný štýlový kus nábytku. Na stránke mobelix.cz si môžete vybrať z mnohých farieb a látkových variantov, ako je tkanina alebo mikrovlákno, ktoré sa ľahko čistí.

Mobelix.sk: obrovský výber za najnižšiu cenu

Vyhľadajte si svoj požadovaný model celkom jednoducho v našom online obchode. Okrem veľkého výberu farieb si v našich pobočkách môžete svoju vlastnú obľúbenú kombináciu vybrať aj z bohatého katalógu látok. Vytvorte si sami pohovku vašich snov. Za neprekonateľne výhodnú cenu vám pekný kus nábytku dodáme až domov. Naši zákaznícki poradcovia sa tešia na vašu návštevu!


Sedacie súpravy


Obývacie izby