Matrac Oliva Vakuo 80

pena Eliocell hard 28kg/ / m3, pena Eliocell soft

28kg/m3, snímateľ.poťah / Oliva, výš.matraca 16cm

Číslo tovaru 0800002002
-28%
99,– € namiesto 139,– € vr. DPH Dodanie zdarma!
Tovar je k dispozícii iba online. Dodanie zdarma
Doba dodania pre
Upozorňujeme, že táto lehota sa vzťahuje len na jeden kus. Dodacia lehota Vašej objednávky je uvedená v nákupnom košíku.

Tovar na našich webových stránkach označený nápisom “Z našej aktuálnej reklamy", resp. označený percentuálnou zľavou, obsahuje aj informáciu o pôvodnej cene. Pôvodná cena je buď naša doterajšia predajná cena, alebo cena nezáväzne odporučaná výrobcom. Informáciu o pôvodnej cene nájdete v našich aktuálnych letákoch, umiestnených v sekcii Letáky.

Matrac Oliva Vakuo 80 - textil (80mm)
Matrac Oliva Vakuo 80 - textil (80mm)
Matrac Oliva Vakuo 80 - textil (80mm)

Matrac oliva partner vakuo pre dospelých aj deti

Tento artikel je k dispozícií iba ONLINE
Matrac 90x200cm s dvoma stranami tuhostí je zložený z peny Eliocell hard 7cm o hustote 28kg/m3 a Eliocel soft 7 cm o hustote 28kg/m3.
Eliocell pena zaručuje dobré kopírovacie vlastnosti a tuhosť. Kopírovacie vlastnosti sa po krátkom čase používania dokoca ešte zlepšia, tuhosť po dlhodobom používaní môže však byť výrazne nižšia.
Vrchný poťah OLIVA bol navrhnutý tak, aby uľahčoval dýchanie celým povrchom pokožky a zároveň z nej odoberá nadbytočné teplo a vlhkosť. Pôsobí na nás po celú dobu spánku. Používa jedno z najúčeinnejších liečív, ktoré príroda vytvorila- olivy. Ako viete, olivy tvoria základ zdravej výživy obyvateľov južnej Európy, pretože obsahujú vitamíny E, A, D a K, ktoré spomaľujú proces starnutia ľudského tela. Tento efekt umožnilo využitie technológie mikrokapsúl, z ktorých sa postupne uvoľňujú užitoč- né látky do našej pokožky a zároveň zaisťujú jej správnu hydratáciu, blízku jej prirodzenému pH.
Úžitková hodnota poťahu sa nestratí ani opakovaným praním, ktoré je v prípade tohto produktu doporučené pri teplotách do 60°C.
Samozrejmosťou je Ekologické lepenie matraca pre zdravý spánok. Je použité patentom chránené, prírodné švajčiarske lepidlo SIMALFA. Toto lepidlo je úplne ekologické a spĺňa aj tie najprísnejšie normy zdravotnej nezávadnosti. Lepidlo SIMALFA je certifikované nemeckým Hohenstein institute a má certifikát ECO-PASSPORT, potvrdzujúci, že tento produkt neobsahuje žiadne škodlivé substancie. Toto lepidlo, ako jedno z mála, spĺňa podmienky certifikátu OEKO-TEX štandard 100 – triedy I – čo je najprísnejšia norma. Je dokonca vhodné aj pre výrobky určené pre batoľatá, vyrobené na vodnej báze.
Celková výška matraca je cca 16cm. Tvrdosť H2/H3.

Všeobecné informácie

 • milimeter: 80 mm

Výhody výrobku

 • certifikáty/kontrolné znacky: ISO 9001
 • zvláštnosti: poťah odnímateľný/prateľný, obojstranné

Technické informácie

 • max.nosnosť cca: 110 kg

Upozornenie pre zákazníkov

 • Montáž: veľmi ľahká montáž
 • Odporúčanie na údržbu: šetrné pranie v práčke, max.teplota 60°C

Vlastnosti produktu

 • upozornenie pred použitím: po montáži odstráňte ochrannú fóliu

Detailné informácie

 • stupen tvrdosti: H2=stredne tvrdý do cca 80kg, H3=tvrdý od cca 80kg, obojstranný matrac s rôznymi stupňami tvrdosti
 • jadro: jadro z komfortnej peny
 • výška jadra matraca cca: 14 cm
 • celková výška cca: 16 cm

Poťah

 • odnímateľný poťah: áno
 • materiál: textil

Bezpečné online platby

Garancia ceny

 • vzťahuje sa iba na maloobchodný predaj tovaru v tzv. kamenných predajniach,
 • bude uznaná na identický výrobok (typ, značka, dodávateľ) pred nákupom pri predložení konkurenčnej ponuky, alebo po nákupe, a to najneskôr do 14 dní spolu s pokladničným dokladom (resp. faktúrou),
 • rozdiel bude vyplatený vo forme poukážky Möbelix.
Naše služby

Dodanie

Zakúpený nábytok Vám radi privezieme - a za super výhodných podmienok.
Viac informácií

Likvidácia starého nábytku

Chcete kúpiť nový nábytok a neviete čo spraviť s tým starým? Za poplatok Vás starého nábytku zbavíme. Bližšie informácie v našich predajniach.
Kontaktovať pobočku

Zapožičanie dodávky

Nakúpili ste nábytok a zistili, že máte malé auto? Máme riešenie, za malý poplatok Vám zapožičiame dodávku a nábytok si môžete odviesť sami.
Kontaktovať pobočku

Ďalšie výrobky z tejto série

Mohlo by Vás zaujímať