Digestor Op 611 X /02 (mora)

3 stupne rychlosti / 1x žiarovka max 40 W.

výkon pri odťahu 234 m³/ / šírka: ca. 60 cm

Číslo tovaru 1887006401
K dispozícii v E-shope
-21%
109,– € 139,– €* vr. DPH
ZISTIŤ, ČI JE TOVAR SKLADOM A VYSTAVENÝ V POBOČKE
Digestor Op 611 X /02   (mora) - (60cm)

Všeobecné informácie

  • šírka: 60 cm

Popis

Odsávač par pod skriňu v šírke 60 cm so základnou výbavou: odťah alebo recyklácia, textilný tukový filter ,1 motor, 3 rýchlosti. Osvetlenie 1 x 40 W . Priemer odťahu 10 cm, úroveň hluku 63 dB, maximálny výkon pri odťahu 234 m³/h.

Bezpečné online platby

Garancia ceny

  • vzťahuje sa iba na maloobchodný predaj tovaru v tzv. kamenných predajniach,
  • bude uznaná na identický výrobok (typ, značka, dodávateľ) pred nákupom pri predložení konkurenčnej ponuky, alebo po nákupe, a to najneskôr do 14 dní spolu s pokladničným dokladom (resp. faktúrou),
  • rozdiel bude vyplatený vo forme poukážky Möbelix.
Naše služby

Dodanie vrátane výnosu

Zakúpený nábytok Vám radi privezieme - a za super výhodných podmienok. Dodanie tovaru je vrátane výnosu v súčinnosti s vodičom.
Viac informácií

Likvidácia starého nábytku

Chcete kúpiť nový nábytok a neviete čo spraviť s tým starým? Za poplatok Vás starého nábytku zbavíme. Bližšie informácie v našich predajniach.
Kontaktovať pobočku

Zapožičanie dodávky

Nakúpili ste nábytok a zistili, že máte malé auto? Máme riešenie, za malý poplatok Vám zapožičiame dodávku a nábytok si môžete odviesť sami.
Kontaktovať pobočku
ZISTIŤ, ČI JE TOVAR SKLADOM A VYSTAVENÝ V POBOČKE
Zadajte Vaše PSČ alebo mesto Vášho bydliska a zistíte, na ktorej pobočke je vyššie uvedený produkt skladom a vystavený. Vezmite, prosím, na vedomie, že vystavený tovar je nepredajný. Skladové zásoby si môžete overiť telefonicky.