Ostatné elektrospotrebiče

(7 x Produkt)

Ostatné elektrospotrebiče

Šetrite čas s elektrickými kuchynskými pomôckami

Vaflovač, univerzálny krájač, kuchynská váha a zváračka fólií – všetky tieto kuchynské prístroje vám kompetentne pomôžu pri každodenných prácach v kuchyni a zároveň bude pre vás varenie vďaka nim zábavnejšie! To, ktorá elektrická kuchynská pomôcka je pre vás tá pravá, závisí od vašich osobných záľub. Ak ste vášnivý kuchár, ktorý rád a veľa varí, sú pre vás pomôcky na krájanie, ako napríklad súprava krájačov zeleniny, absolútnou nevyhnutnosťou. Radšej pečiete a radi pripravujete neskoré nedeľné raňajky pre rodinu a priateľov? V takom prípade dávame do vašej pozornosti kuchynskú váhu alebo vaflovač. Ušetríte tak mnoho času pri príprave, resp. úprave.

Elektrické kuchynské pomôcky – zváračka fólií

Veľké kulinárske zážitky sú často spojené s množstvom námahy. Preto je veľká škoda, ak nemá kto zjesť zvyšky. Aby ste mohli zvyšky z nedeľnej opekačky  alebo z večere bez problémov zamraziť, investujte do špeciálnych elektrických kuchynských pomôcok, ako je zváračka fólií. Vďaka mikrotepelnej technológii uzavrie tento prístroj absolútne vzduchotesne a vodotesne každé plastové vrecko. Potraviny tak zostanú dlhšie požívateľné a čerstvé. Elektrickú kuchynskú pomôcku môžete kvôli praktickému používaniu veľmi jednoducho pripevniť na stenu pomocou magnetického držiaka. Zváračka fólií je obohatením pre kuchyňu a domácnosť!

Elektrické kuchynské pomôcky – elektrická kuchynská váha

Zatiaľ čo výber receptu a nákup je väčšinou spojený s relatívne malou námahou, potrebujeme pri varení často spoľahlivé pomôcky. Elektrické kuchynské váhy sú pritom veľmi osožné kuchynské pomôcky na váženie potravín. Okrem dobrého načasovania je totiž pri pečení rozhodujúce najmä správne množstvo prísad. Svojím digitálnym displejom vám elektrická kuchynská váha veľmi uľahčí každodenný život a patrí k najpraktickejším elektrickým kuchynským pomôckam. Aby sme vám pomohli pri príprave mnohých dobrôt, ponúka Möbelix celý rad elektrických kuchynských váh v rôznych farbách a tvaroch.

Čo si treba všímať pri výbere elektrických kuchynských pomôcok

Mnoho elektrických kuchynských pomôcok nájde v kuchyni svoje každodenné uplatnenie, preto by ste mali dbať predovšetkým na kvalitu a životnosť, ktorá je s tým spojená. Dôležitý je pritom kvalitný materiál a dôkladné spracovanie. Ak si chcete ušetriť stres v kuchyni a v každodennom živote, je výhodou aj ľahká manipulácia. Najdrahší výrobok však nie je vždy automaticky ten najlepší. V Möbelixe nájdete kvalitné kuchynské pomôcky aj za nízku cenu.


Kuchynské spotrebiče


Kuchyne