C1_header

Obývacie izbyObývacie izby

(0 x Produkt)

Nebol nájdený, žiaľ, žiadny tovar, ktorý by zodpovedal zadaným podmienkam.


Nábytok do obývačky pre malé i veľké priestory

Obývačka môže byť tým najkrajším miestom na zemi: spolu sedíte, sledujete televíziu, žijete, čítate, hráte sa a leňošíte! Obývačka je modernou formou „klasickej izby“ z minulosti a tak ako kedysi plní dvojakú funkciu: je miestom stretávania sa rodiny, má však vytvoriť príjemnú atmosféru aj pre hostí a návštevy. Ako sa dá dosiahnuť, aby bola obývačka útulná pre obyvateľov a zároveň reprezentatívna pre hostí? Vďaka správnemu nábytku do obývačky je to celkom jednoduché! Dôležitú úlohu pritom zohráva rozmiestnenie rohovej pohovkyservírovacieho stolíka a príslušenstva.

Malý, ale šikovný! Ako perfektne využiť malé priestory

Tento trik pri zariaďovaní malých priestorov pozná každý: jedna vec, dve funkcie! Napríklad posteľ: vďaka prikrývke a dvom poduškám je z nej razom pohovka! Veľmi dobre to funguje pri pohovkách s možnosťou rozťahovania. Aj opticky sa oveľa viac podobajú na pohovku ako na posteľ.

Ďalším trikom je servírovací alebo konferenčný stolík, ktorý zároveň slúži ako odkladací priestor. Möbelix ponúka bohatý sortiment tohto nábytku! Nábytok do obývačky ako je tento si vás získa svojou dôvtipnou koncepciou: hore stôl na poháre a občerstvenie, pod tým priehradka a odkladací priestor na noviny, knihy, diaľkové ovládanie a podobne. Pre veľmi malé obývačky alebo študentské izby máme niečo výnimočné: konferenčný stolík so stolčekom na sedenie, ktorý nahradí sedaciu súpravu a stôl do obývačky!

Svetlé farby a jasný dizajn: malé tipy s veľkým účinkom!

Pri zariaďovaní malých priestorov je veľmi dôležitý svetlý nábytok s jasným dizajnom! Svetlé farby (svetlosivá, sivá, béžová, biela) priestor opticky rozťahujú, vďaka čomu pôsobí útulnejším a väčším dojmom. Tam, kde sa nevojde sedačka, zvoľte rohovú pohovku, ktorá vďaka umiestneniu v rohu šetrí miesto. Veľká pohovka je stredobodom oddychu v miestnosti a je doplnená flexibilným nábytkom, ako je konferenčný stolík, vak na sedenie a úzke komody. Ak je pohovka navyše rozťahovacia a dá sa využiť ako hosťovská posteľ, je na vaše účely perfektná! Aj obývaciu stenu a nábytok na TV treba vyberať múdro. V obchode nájdete rafinovane koncipované obývacie steny, vďaka ktorým sa dajú práve malé priestory geniálne uspôsobiť. Mnohé z našich obývacích stien harmonicky spájajú televízny stolík, komodu, poličkuvitrínu a sideboard do jedného celku. Integrované osvetlenie nábytku vám večer zabezpečí náladové svetlo..

Dá sa nábytok do obývačky objednať online? Samozrejme!

Veríme, že ste získali podnety, ako zariadiť svoju obývačku a nájdete svoj obľúbený nábytok v našom sortimente! Möbelix je ideálne miesto, kde sa dá dobre a výhodne nakúpiť. Möbelix kladie dôraz na kvalitu za neprekonateľné ceny! Pomôže vám aj zákaznícky servis. Na požiadanie vám nábytok do obývačky dodáme pohodlne až domov, v prípade potreby ho zmontujeme priamo na mieste. Svoj nábytok si však môžete pokojne prevziať aj sami – v pobočke, ktorú máte nablízku! Váš Möbelix online tím vám želá veľa radosti pri hľadaní, zariaďovaní a bývaní!


Užitočné vlastnosti nábytku do obývacej izby

Nábytok do obývacej izby zapôsobí svojim dizajnom a funkčnosťou. Pre väčšie pohodlie má veľa kusov nábytku špeciálne vlastnosti:

  • Soft Close System: tento špeciálny systém jemne spomaľuje otváranie a zatváranie zásuviek.
  • Nastaviteľné police: s nastaviteľnými policami môžete navrhnúť interiér vášho obývacej izby podľa vašich potrieb.
  • Integrované LED osvetlenie: atmosférické svetelné prvky sú špecificky zamerané na sklenené panely & Co, čím vytvára elegantné atmosféru.
  • Tlmenie dverí: tlmiče dverí zaisťujú bezpečne zatvorené dvere a zabraňujú praskanie otáčavých dverí.
  • Sklenené prvky alebo časti vitríny: časť displeja v samostatnom nábytku v obývacej izbe vám umožní začleniť váš osobný dotyk.