Nábytok do predsiene


9 x Produkt

Funkčný a štýlový nábytok do predsiene: vitajte doma

Prísť domov a cítiť sa dobre – to chceme všetci! Najjednoduchšie sa to podarí vďaka funkčne zariadenej predsieni, ktorá nám pripraví príjemné privítanie už pri vstupe do bytu. Zatvoriť dvere, vyzuť sa, zavesiť bundu, rýchlo odložiť poštu a uvoľnene prísť domov – nábytok do predsiene uľahčí každodenný život a funguje ako praktická úschovňa. Pocit pohody však vyžaduje viac: príjemné prostredie, v ktorom radi privítate aj svojich hostí.


Nábytok do predsiene z Möbelixu, ktorým ohúrite!

Prvý dojem je najdôležitejší: funkčný univerzálny nábytok od nadčasového po moderný!

K predsieni sa často správame macošsky, väčšinou je príliš malá, úzka a neprehľadná. Nábytok do predsiene, ktorý je perfektne zladený s priestorovými možnosťami, zvyšuje faktor pohody a premení chodbu na miesto, cez ktoré už nebudeme musieť hostí rýchlo previesť. Je vaša predsieň dlhá a úzka? V takom prípade je veľmi vhodná na umiestnenie vešiakového panela v kombinácii s praktickou výklopnou skrinkou na obuv. Máte veľa miesta a chcete vstupné priestory využiť zároveň na odkladanie všemožných vecí? Aj pre vás má Möbelix vhodné riešenie: programy pre predsiene a kompletné riešenia za nízku cenu. Pri výbere vášho nábytku do predsiene by ste však nemali zabúdať najmä na jedno: vytvorte príjemné a pútavé prostredie, pretože predsieň je to prvé, čo uvidíte vy i vaši hostia.

Aby ste radi chodili domov: jednotný nábytok do predsiene

V Möbelixe nemusíte vyhľadávať každý diel osobitne, stačí sa pokochať veľkým výberom programov pre predsiene a kompletnými zostavami najrôznejších štýlov! Moderný a trendový, štýlový alebo individuálny – v Möbelixe nájdete nábytok do predsiene pre každý vkus a každý rozpočet. Sortiment siaha od priestranných šatníkov a skriniek na obuv, vešiakov, komôd a vešiakových panelov cez klasické nástenné vešiaky až po doplnky, ako je zrkadlo, lišty s háčikmi alebo nástenné poličky.

Zaveďte poriadok do chaosu s obuvou!

Každý z nás pozná veľmi dobre situáciu, keď po vstupe do bytu hneď zavadí nielen o psa alebo mačku, ale najmä o porozhadzované topánky. Čižmy, topánky s vysokým podpätkom, športová obuv, sandále a to všetko jedno cez druhé – najmä veľké rodiny s deťmi môžu v predsieni stratiť prehľad. Všetko napraví rýchlo a jednoducho praktická výklopná skrinka na obuv alebo skrinka na topánky z nášho bohatého sortimentu nábytku do predsiene! Využite napríklad miesto za dverami ako veľký úložný priestor na malej ploche.


Všetko tip top v online obchode Möbelix!

Ten, kto si kúpi svoju predsieň v online obchode Möbelix, ušetrí čas, peniaze a nervy! Vďaka nepretržitému zákazníckemu servisu Möbelix s garanciou najlepšej ceny, možnosťou vrátenia tovaru do 14 dní, prevzatím tovaru v pobočke podľa vášho výberu alebo dodaním až pred dvere vás najlepšie vybavíme. Máte ďalšie otázky? V takom prípade sa s dôverou obráťte na našich kompetentných zamestnancov telefonicky alebo e-mailom!


Nábytok do šatne a predsiene