C5_header

Kúpeľne


5 x Produkt

Kúpeľňa ako zóna pohody: oddych pre všetky zmysly

Kúpeľňa je v dnešnej dobe predovšetkým jedno: oáza skrášľovania a wellnessu určená na relax, kde si chcete oddýchnuť od každodenných povinností. Ponoriť sa večer do teplej vody, užívať si harmonické prostredie s pekným nábytkom a hodiť všetky problémy za hlavu – to znie ako relax vo vlastnej domácnosti! Ráno však môže znovu zavládnuť zhon, keď všetci vstanú neskoro tak ako vždy a chcú sa naraz dostať do kúpeľne – vtedy je mimoriadne dôležité, aby bola kúpeľňa zariadená aj funkčne a prakticky. V online obchode Möbelix nájdete skvelé kúpeľňové zostavy, hebké froté uteráky a všetko ostatné, čo budete potrebovať pre svoje osobné kráľovstvo pohody!

Moderná kúpeľňa s faktorom pohody
Získajte vďaka Möbelixu jednoducho a rýchlo svoju novú vysnívanú kúpeľňu!

Náš široký sortiment zahŕňa množstvo moderných kúpeľní, ktoré navodia príjemnú a lákavú atmosféru. Pomocou nábytku z jednej zostavy dosiahnite v miestnosti pocit harmónie, čo zvýši faktor oddychu vo vašej oáze wellnessu. Kúpeľňový nábytok ponúkame v pekných svetlých odtieňoch dreva v kombinácii s bielu farbou, čo opticky navodí pokoj, dodá rodinnej kúpeľni útulnosť a vytvorí ideálne prostredie na dôkladné uvoľnenie pri programe spojenom s rozmaznávaním. Kto má rád elegantnejšie veci, mal by si vybrať zariadenie do kúpeľne s tmavším farebným odtieňom pre štýlovú eleganciu.

Od A ako armatúra až po Z ako pohár na čistenie zubov: všetko na jedno kliknutie!

V kúpeľni je okrem harmonickej atmosféry dôležité jedno: má byť praktická! Čo takto napríklad zrkadlová skrinka? Uložíte do nej všetky potreby na perfektný styling a ožiarite ju integrovaným LED osvetlením – ideálne na maľovanie a úpravu účesu! Vo funkčne vybavenej kúpeľni by nemala chýbať ani skrinka pod umývadlo. Vďaka tomu optimálne využijete miesto vo vašej oáze wellnessu. Samozrejme nesmie chýbať ani kúpeľňový nábytok, ako sú spodné skrinky, horné skrinky a držiaky uterákov, aby ste mali uteráky vždy poruke, kozmetika a produkty na starostlivosť o telo.

Malá kúpeľňa – veľký dojem? Áno, dá sa to!

A to vďaka správnemu kúpeľňovému nábytku a niekoľkým trikom, ktoré vám hneď prezradíme. Najvhodnejšie sú závesné skrinky alebo úzke horné skrinky, ktoré nepotrebujú veľa miesta. Poskytujú veľa úložného priestoru a vďaka nim budete mať všetko poruke, aby ste mohli začať svoj deň uvoľnene, od uteráka až po kefu na vlasy. Nábytok by mal byť elegantný biely alebo imitácia dreva, aby opticky zväčšil vašu kúpeľňu. Navyše je veľmi výhodné umiestniť do kúpeľne veľké zrkadlo, vďaka tomu sa miestnosť opticky zväčší a bude odrážať svetlo. Je teda celkom jednoduché premeniť malú kúpeľňu na veľkú oázu wellnessu s uvoľnenou atmosférou! Nízke sú aj ceny v online obchode Möbelix – okrem atraktívnych kúpeľňových zostáv tu nájdete množstvo štýlového príslušenstva, froté uteráky, trendové kúpeľňové rohože a oveľa viac v modernom dizajne a s pestrými farbami!

Obrovský online výber výhodného nábytku do vašej kúpeľne!

Naše programy pre kúpeľne sú navzájom perfektne zladené a obsahujú bohatý výber skriniek do vašej kúpeľne plnej pohody! Vašim potrebám je perfektne prispôsobený aj náš zákaznícky servis: garancia najlepšej ceny, 14-dňová možnosť vrátenia tovaru, dodanie a montáž na požiadanie, nezáväzná rezervácia v pobočke podľa vášho výberu – to znie ako zábava pri nakupovaní plnom pohody!