Riad, dózy a pomôcky do kuchyne - všetky kategórie

KUCHYNSKÝ riad

(490 x Produkt)

Pomôcky na varenie a pečenie v Möbelixe

Pomôcky na varenie a pečenie z Möbelixu sa vyznačujú osobitnou funkčnosťou, najlepším spracovaním a skvelým dizajnom. Dômyselné kuchynské pomôcky sa jednoducho používajú a ľahko čistia, získajú si vás však aj svojím vzhľadom. Pekné nože v štýlovom bloku na nože, pestrofarebné alebo drevené varechy a dosky na krájanie tak môžete uložiť aj na viditeľné miesto a dodať svojej kuchyni trendový nádych.


Aké pomôcky na pečenie budete potrebovať?

Formy na pečenie

Na akúkoľvek príležitosť alebo len tak k popoludňajšej káve – každý sa poteší z domáceho koláča. Aby sa vám sladké kreácie vždy podarili, máme v Möbelixe vhodnú formu na pečenie pre každý zámer.

Hrnce a panvice

V Möbelixe nájdete perfektný kuchynský riad od rajníc s rúčkou cez hrncov na mlieko až po panvice na pečenie vhodné na akékoľvek použitie. Vyberte si z bohatého sortimentu hrncov a panvíc rôznych veľkostí, tvarov a materiálov. Jednotlivé modely sú určené na špeciálne pokrmy, vďaka čomu šetria energiu a sú zárukou skvelej chuti. Hrnce a panvice sú však v ponuke nielen ako samostatné kusy, ale aj v praktických súpravách.

Kuchynské nože

Na šúpanie, krájanie alebo porciovanie – nože sú kuchynské pomôcky, bez ktorých sa náš sortiment pomôcok na varenie a pečenie Möbelix dozaista nezaobíde. Nože na zeleninu, na varenie alebo chlieb – nože sú dostupné v najrozličnejších vyhotoveniach podľa funkcie, ktorú plnia pri krájaní. Dobrý nôž krája mäso, chlieb, zeleninu a iné potraviny bez námahy a čisto. Čím lepšia je ich kvalita, tým dlhšie sa budete zo svojich nožov tešiť.  Pri dobrej starostlivosti  sa kvalitné nože vyznačujú veľmi dlhou životnosťou a v prípade potreby sa dajú kedykoľvek nabrúsiť pomocou brúsky na nože. Mimoriadne praktické sú súpravy nožov alebo bloky na nože, do ktorých môžete moderným spôsobom uložiť svoje nože.

Kuchynské pomôcky a dózy na potraviny

Od kuchynských rukavíc na hrnce cez lúpačku zeleniny až po servírovacie lyžice – praktické kuchynské príslušenstvo zo sortimentu pomôcok na varenie a pečenie nájde uplatnenie v každej kuchyni. Na každodennú prípravu jedál potrebujete dosku na krájanie, varechu a metličku na šľahanie, rovnako ako strúhadlo a kuchynské sitko. Aj uchovávanie, chladenie a zmrazovanie potravín bude jednoduchšie vďaka praktickým dózam na potraviny rozličných veľkostí a tvarov.


Nákup pomôcok na varenie a pečenie v Möbelixe

V Möbelixe nájdete bohatý výber pomôcok na varenie a pečenie a praktického kuchynského príslušenstva. Prehrabávajte sa v našom bohatom sortimente v jednej z našich početných pobočiek Möbelix alebo sa nechajte inšpirovať naším online obchodom Möbelix. Tu si môžete pomôcky na pečenie kúpiť online.


Kuchyne - všetky kategórie