Kuchynské linky a bloky


header_-50%_kuch_termin_CTA_SK k ponuke

20T32-kuch50-SK

 

-50% na plánované kuchyne.
Zľava sa vzťahuje na kuchyne naplánované od 03.08. do 16.08.2020.2020. Zľava sa nevzťahuje na skôr uzavreté kúpne zmluvy alebo neukončené plánovanie. Zľavy nie je možné kombinovať. Zľava sa počíta z bežných predajných cien a nevzťahuje sa na služby, kuchynské spotrebiče, drezy, vodovodné batérie a už zľavnený tovar. Plánovateľné kuchyne nie sú skladom, sú na objednávku. Zobrazené kuchynské zostavy v letáku sa môžu líšiť od vystavených v predajniach. Akcia neplatí pre e-shop.

 

Využite možnosť online rezervácie termínu na 3D plánovanie v pobočke. ►

 

Prezrite si možnosti plánovania ►

 


20T32-dodanie-SK

 

Dodanie a montáž za 1€.
Platí do 31.08.2020. Neplatí pre už objednávky . Bez plynových, vodovodných a elektrických prípojok. Na všetky rozložené kuchynské programy sa akcie „Dodanie & montáž“ nevzťahuje (budú účtované ceny podľa bežného cenníka). Akcia neplatí pre e-shop.

 


3 x Produkt

Rohové kuchyne Möbelix

Moderné rohové kuchyne sú perfektnou voľbou pre každý priestor, keďže perfektne využijú dostupnú ponuku miesta. Pôdorys kuchyne v tvare L zabezpečí krátke vzdialenosti a perfektný pracovný trojuholník: tri najdôležitejšie činnosti v kuchyni sú totiž vďaka rozmiestneniu sporáka, drezu a chladničky perfektne zosúladené. V neposlednom rade sa dajú rohové kuchyne vďaka svojmu tvaru kombinovať aj s kuchynským ostrovčekom alebo jedálenským kútikom so stolom a stoličkami a používať ako otvorená, moderná obytná kuchyňa. Vzhľadom na tvar je veľmi dôležité odborné vymeranie a montáž kuchyne. Budete tak mať istotu, že všetky detaily budú navzájom perfektne harmonizovať.

Ponúkame vám opätovné prehľadné zhrnutie všetkých výhod rohových kuchýň:
veľká pracovná plocha
množstvo úložného priestoru
vhodné takmer pre každú ponuku priestoru
perfektne usporiadaný pracovný trojuholník
početné možnosti stvárnenia
Skvelé vybavenie modernými elektrospotrebičmi

Varenie a pečenie je zábava až vtedy, keď sú elektrospotrebiče perfektne prispôsobené vašim požiadavkám a potrebám. Od energeticky účinnej chladničky cez modernú umývačku riadu až po inovatívnu varnú dosku – v Möbelixe nájdete veľký výber hodnotných elektrospotrebičov od značkových výrobcov vo všetkých cenových skupinách. Pri plánovaní rohových kuchýň dbajú naši experti na kuchyne na ergonomickú pracovnú výšku kuchynského náradia a spolu s vami vyberú tie vhodné.

Úložný priestor aj v malých kuchyniach

Najmä vtedy, ak sú kuchyne malé, sa dostupné miesto musí efektívne využiť. Rohové kuchyne sú v tomto prípade ideálnym riešením. Vďaka dômyselnému naplánovaniu kuchyne poskytnú množstvo úložného priestoru na riad, elektrospotrebiče a kuchynské pomôcky. Police, lekárenské skrinky, zásuvky, horné a rohové skrinky s úsporou miesta sa dajú perfektne začleniť a enormne rozšíria možnosti úložného priestoru vašej kuchyne.  Do rohov sú vhodné špeciálne rohové skrinky a praktické karuselové skrinky. S otázkami týkajúcimi sa riešení na mieru sa obráťte na niektorého z našich kompetentných poradcov pre kuchyne Möbelix a spoločne naplánujte vašu vysnívanú kuchyňu.

Individuálny dizajn vašej rohovej kuchyne

Chcete mať nadčasovú rohovú kuchyňu v bielom alebo radšej štýlové kombinácie farieb? Matné alebo lesklé čelá? Sklenené zadné steny alebo jednoduchá zadná stena s výklenkom? V Möbelixe sa vaše priania ohľadom dizajnu stanú realitou. Vďaka špeciálnym detailom, ako sú moderné kuchynské prvky a skvelé možnosti osvetlenia, vyzerajú rohové kuchyne nielen moderne, ale získajú si vás aj osobitnou funkčnosťou. Príďte do niektorej z našich pobočiek na konzultačný rozhovor a spolu s našimi expertmi na kuchyne pretavte svoje nápady do podoby vysnívanej kuchyne.

Veľký výber v Möbelixe

Hľadáte práve perfektnú rohovú kuchyňu? Príďte do jednej z našich pobočiek Möbelix po celom Slovensku a nechajte sa inšpirovať veľkým výberom kuchýň. Alebo navštívte náš online obchod Möbelix, kde si naše kuchyne v tvare L môžete zakúpiť online.


Kuchyne