Plánovateľné kuchyne

 

na mieru

 

Vy nám oznámite svoju predstavu a my sa postaráme o to, aby sa stala skutočnosťou. Plánované kuchyne na mieru majú len minimum limitov a obmedzení. Pri plánovaní berieme do úvahy priestorové dispozície, stavebnú pripravenosť, možnosti vody, plynu a elektriny, ale hlavne Vaše priania. Vždy nájdeme cestu, ako Vaše priania splniť. Tu sa môžete pozrieť, ako vyzerajú plánovateľné kuchyne na mieru.


header_-50%_kuch_termin_CTA_SK k ponuke

20T32-kuch50-SK

 

-50% na plánované kuchyne.
Zľava sa vzťahuje na kuchyne naplánované od 03.08. do 16.08.2020.2020. Zľava sa nevzťahuje na skôr uzavreté kúpne zmluvy alebo neukončené plánovanie. Zľavy nie je možné kombinovať. Zľava sa počíta z bežných predajných cien a nevzťahuje sa na služby, kuchynské spotrebiče, drezy, vodovodné batérie a už zľavnený tovar. Plánovateľné kuchyne nie sú skladom, sú na objednávku. Zobrazené kuchynské zostavy v letáku sa môžu líšiť od vystavených v predajniach. Akcia neplatí pre e-shop.

 

Využite možnosť online rezervácie termínu na 3D plánovanie v pobočke. ►

 

Prezrite si možnosti plánovania ►

 


20T32-dodanie-SK

 

Dodanie a montáž za 1€.
Platí do 31.08.2020. Neplatí pre už objednávky . Bez plynových, vodovodných a elektrických prípojok. Na všetky rozložené kuchynské programy sa akcie „Dodanie & montáž“ nevzťahuje (budú účtované ceny podľa bežného cenníka). Akcia neplatí pre e-shop.

 


Plánovanie kuchyne u Vás doma

Doprajte si maximálne pohodlie a nechajte si kuchyňu prísť naplánovať k Vám!

Chcete si nechať naplánovať novú kuchyňu ale nemáte čas, chuť alebo možnosť jazdiť za nami? Nevadí, my prídeme za Vami. Objednajte si Plánovanie kuchyne od Vás z domu a naši zamestnanci prídu za Vami vo vopred dohodnutom termíne.
Táto služba je spoplatnená čiastkou 59,90€, ale jedná sa o vratnú zálohu, ktorá Vám bude odpočítaná od ceny kuchyne.

Vložte túto službu do nákupného košíka ako bežné tovary. Po dokončení objednávky Vás bude kontaktovať náš pracovník a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe.

Objednajte si plánovanie od Vás z domu

3D kuchynský plánovač

3D kuchynský plánovač Vám umožní naplánovať si kuchyňu od základu. Vytvoríte si priestor, umiestnite okná, dvere a zariaďovacie predmety. Potom si vyberiete štýl kuchyne a môžete začať skladať skrinky podľa Vašej potreby. Nakoniec, keď ste s návrhom spokojní, Váš plán odošlete. Ten potom prevezmú naši odborní pracovníci a doladia s Vami detaily a prípadné nejasnosti. Všetko je samozrejme úplne zadarmo.

Kuchynský konfigurátor

Kuchynský konfigurátor je nástroj, v ktorom si môžete nakombinovať farby a dekory podľa ľubovôle. Vyberiete si jeden z kuchynských blokov, a u neho kombinujete prevedenie  skriniek, korpusu a pracovnej dosky. Nesedí Vám žiadny z blokov? Máte na poskladanie skriniek iné požiadavky? Nevadí. Táto zostava je len pre predstavu, ako budú farebné kombinácie vyzerať. Po odoslaní plánovania sa s Vami spojí oddelenie plánovania kuchýň a upraví blok podľa Vašich požiadaviek. Plán i spracovanie je samozrejme úplne zadarmo!

Navštíviť Kuchynský konfigurátor 


Dohodnúť termín poradenstva

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu s našimi odbornými pracovníkmi. Vyberte si pobočku a dátum, ktoré Vám vyhovujú. Naši zamestnanci Vám potom pomôžu vytvoriť kuchyňu Vašich snov vo Vami vybranom termíne.

Dohodnúť termín poradenstva 


Online plánovanie kuchyne s naším odborníkom

Doprajte si maximálne pohodlie a nechajte si novú kuchyňu naplánovať online!

Objednajte si službu online plánovania a možnosť nákupu kuchyne priamo z Vášho domu. Naši pracovníci sa s Vami spoja a naplánujú Vám Vašu kuchyňu podľa Vašich predstáv. Vybrať si môžete dátum a čas, ktorý Vám najviac vyhovuje. Cena služby je 19,95- €, doba plánovania je max. 2 hodiny. Pri zakúpení kuchyne bude služba zadarmo (odpočítaná z ceny kuchyne).

Objednajte si Online plánovanie kuchyne s naším odborníkom ►

catc4c1-20T16-SK-new k ponuke

2 x Produkt

Kuchyne na mieru

Tipy na plánovanie kuchyne

Kuchyňa už v súčasnosti nie je výlučne pracoviskom. Stalo sa z nej miesto pohody, kde sa stretávate s rodinou a priateľmi a spoločne trávite čas. Okrem funkčnosti preto zohráva dôležitú úlohu dizajn, plánované kuchyne by predsa mali odrážať váš osobný vkus a štýl. Aby z množstva kritérií pri plánovaní kuchyne vznikla dômyselná koncepcia, je základom premyslené plánovanie. Ponúkame vám prehľad najdôležitejších údajov a otázok spojených s kúpou plánovaných kuchýň.


Bez ohľadu na to, ako bude vaša plánovaná kuchyňa napokon vyzerať, profitujte pri kúpe z množstva našich výhod:


kuchyňa na mieru: nábytok, pracovná doska a ďalšie prvky s možnosťou plánovania na mieru
kompetentné poradenstvo našich expertov na kuchyne Möbelix
vďaka nášmu online plánovaču kuchýň Möbelix môžete svoju plánovanú kuchyňu zrealizovať podľa osobného priania aj pohodlne z pohovky
plánované kuchyne za nízku cenu
doplnkový montážny servis za pevnú cenu
Na čo by ste mali myslieť pri kúpe plánovaných kuchýň?

Ak plánujete kuchyňu, je jednou z najdôležitejších otázok zrejme tá, ktorá sa týka tvaru. Aký tvar kuchyne je ten správny, to záleží predovšetkým od ponuky priestoru, ktorý máte k dispozícii. Zatiaľ čo veľký, otvorený priestor je vhodný na plánovanú kuchyňu s kuchynským ostrovčekom, pre menšie kuchynské priestory je perfektná plánovaná kuchyňa v tvare L s úsporou miesta. Okrem toho si premyslite, ktoré kuchynské prvky sú pre vás dôležité a ako ich najlepšie usporiadate v priestore. Pracovné vzdialenosti by mali byť v plánovaných kuchyniach čo najkratšie a najdôležitejšie kuchynské pomôcky by mali byť vždy na dosah ruky. Výrazne vám to uľahčí priebeh prác.

Okrem tvaru kuchyne je dôležitým kritériom plánovaných kuchýň aj štýl. Preto je k dispozícii veľký výber kuchynských dizajnov, farieb, materiálov a povrchov. Ak máte radi útulnosť, potom sú pre vás správnou voľbou romantické plánované kuchyne vo vidieckom štýle s osobitným šarmom. Ak chcete staviť na dlhodobý dizajn, bude pre vás najlepším rozhodnutím klasická plánovaná kuchyňa v bielej farbe. Plánovaná kuchyňa v čiernej farbe naproti tomu vyvolá absolútny efekt úžasu a veľmi dobre zapadne do moderných kuchýň.

Perfektná kuchynská výbava

Vaša plánovaná kuchyňa bude kompletná až vtedy, keď ju vybavíte elektrospotrebičmi. Energeticky účinné elektrospotrebiče nie sú len praktické pomôcky, ktoré uľahčujú každodenný život, ale navyše šetria aj čas a peniaze. Okrem kuchynskej výbavy je však v popredí aj komfort pri obsluhe. Patria sem dostatočne veľké pracovné plochy, riešenia úložného priestoru a výklenkov a praktické systémy usporiadania zásuviek a políc, ako aj ergonomické plánovanie pracovnej výšky a spotrebičov.

Ako vysoké sú plánované kuchyne?

Výška plánovaných kuchýň sa v ideálnom prípade riadi vašou individuálnou telesnou výškou, pretože pracovná doska by mala byť pripevnená v správnej vzdialenosti od vašich lakťov. Takto vytvorená ergonómia podporuje držanie tela so šetrením chrbta a optimalizuje priebeh vykonávaných prác. Pracovná výška je veľmi dôležitá najmä vtedy, ak trpíte bolesťami chrbta alebo máte problémy pri predkláňaní. Aj pri horných kuchynských skrinkách by sa malo dbať na ergonomickú výšku, pričom by sa mali nachádzať vo vzdialenosti minimálne 50 centimetrov od pracovnej dosky.


Kuchyne