Kuchyne - všetky kategórie

Kuchyne

(0 x Produkt)

Nebol nájdený, žiaľ, žiadny tovar, ktorý by zodpovedal zadaným podmienkam.


Kuchyne


Inovatívne, individuálne a funkčné: to sú vlastnosti, ktoré by mali spĺňať moderné kuchyne. Inteligentné vstavané kuchyne v klasickej bielej farbe, žiadané vidiecke kuchyne alebo kuchyne na mieru od našich projektantov kuchýň – v Möbelixe nájdete výhodné kuchyne z kvalitných materiálov s inovatívnou výbavou a energeticky účinnými elektrospotrebičmi, ktoré vyhovejú všetkým požiadavkám. Naši experti na kuchyne Möbelix vás radi poinformujú o ponukách kuchýň, rozličných tvaroch kuchýň a tiež o tom, na čo by ste mali myslieť pri plánovaní kuchyne.


Kuchyne v Möbelix


Dobré kuchyne sa vyznačujú kombináciou vzhľadu, funkčnosti a odolných materiálov. Pretože kuchyňa už dávno nie je účelnou miestnosťou, ale centrom obytného priestoru. Vaša vysnívaná kuchyňa by preto mala zodpovedať vášmu osobnému štýlu, vašim požiadavkám a prianiam, ale aj ponuke priestoru a vášmu rozpočtu. K plánovaniu perfektnej kuchyne tak už nepatrí iba rozmiestnenie nábytku a zapojenie elektrospotrebičov.


Na čo si treba dávať pozor pri kúpe kuchyne?


Už pred kúpou by ste si mali dôkladne premyslieť, aké materiály a aký dizajn uprednostňujete pre svoju kuchyňu, aké elektrospotrebiče a koľko úložného priestoru budete potrebovať. Kuchyne by sa mali naplánovať tak, aby  v nej práce mohli prebiehať jednoducho a účinne a tým ich uľahčovali. Spýtajte sa sami seba, ktoré prvky sú pre vás dôležité a ako by mali byť rozmiestnené v priestore. Otvorená obytná kuchyňa s kuchynským ostrovčekom, kompaktná kuchynská linka, praktická rohová kuchyňa – nie každý tvar kuchyne je vhodný do každého priestoru. Preto by sa mala pri výbere tvaru kuchyne zohľadniť aj ponuka priestoru.


Hľadanie vhodnej kuchyne


Aké kuchyne sú dostupné?


Od kompaktných, výhodných kuchynských blokov až po plánované kuchyne na mieru – veľký sortiment kuchýň od Möbelixu splní každé želanie. Individuálne plánovaná vstavaná kuchyňa sa dá počnúc farbou cez materiály až po výbavu prispôsobiť do najmenších detailov vašim individuálnym prianiam.  Kuchynské bloky dokážu dômyselne využiť miesto, získajú si vás svojím kompaktným tvarom a sú ideálnou voľbou pre malé kuchyne a všetkých tých, ktorí sú odkázaní na krátke dodacie doby. Ponúkane vám prehľad  výhod kuchynského bloku a vstavaných kuchýň:


Výhody kuchynského bloku


kuchynské bloky od 149,- eur
kuchynské bloky na sklade s možnosťou okamžitého dodania.
ideálne pre nízky rozpočet
mnoho možností úpravy

Výhody vstavaných kuchýň


možnosť individuálneho naplánovania
kvalitné materiály
moderná technika a výbava

Ktoré kuchyne sú moderné?


Ďalšou otázkou, ktorú by ste si mali pri kúpe kuchyne položiť, je otázka ohľadom štýlu. Veď vaša kuchyňa by vám mala dlho poskytovať radosť a chcete sa v nej radi zdržiavať. Kuchyne v bielej farbe sú obzvlášť klasické a tou správnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú investovať do dizajnu s dlhou životnosťou. Biela je a zostáva aj v roku 2018 najobľúbenejšou farbou kuchyne. V kurze sú tento rok aj kuchyne sivej farby. Paleta farieb je pritom naozaj rozmanitá: každý si nájde svoj ideálny farebný odtieň od svetlosivej až po sivý odtieň kameňa a tmavú bridlicovo sivú. Útulné kuchyne so vzhľadom dreva, ktoré lákajú na posedenie, sú opäť veľmi moderné. Romantické kuchyne vo vidieckom štýle a kuchyne v štýle Vintage dodávajúce osobitú atmosféru sa teraz kombinujú s vitrínami, ktoré tento rok zažívajú veľký návrat!