7 x Produkt

Hry v záhrade

Šantenie vonku je asi tou najobľúbenejšou činnosťou každého dieťaťa a záhradné hry ešte viac prispievajú k pôžitku z hry. V Möbelixe nájdete outdoorovú hračku, ktorá urobí veľkú radosť vášmu potomstvu.

Outdoorové možnosti hier v záhrade

Keď je vonku teplé a slnečné počasie, nič už neudrží deti v dome. V záhrade sa môžu vyšantiť a popustiť uzdu svojej fantázie pri hraní. Záhradné hry sú však nielen zábavné, ale navyše podporujú rozvoj detí. Pri spoločnom hraní trénujú deťúrence svoju šikovnosť, predstavivosť a myslenie, ako aj schopnosť tímovej práce. Outdoorové hry navyše zabezpečia dostatok pohybu u detí. Možnosti hrania vonku sa zdajú byť takmer bezhraničné. Teraz vám prezradíme, vďaka ktorej záhradnej hračke si deti budú môcť užívať slnečné chvíle plnými dúškami.

Vlastné kráľovstvo: domčeky na hranie

Vaše deti sa budú v domčeku na hranie cítiť naozaj dobre a strávia v ňom celé popoludnie. Domčeky na hranie slúžia ako útočisko alebo tiež ako úkryt. Keď domček na hranie zariadite detskými záhradnými stolmi a detskými kreslami, môžu si v ňom deti vytvoriť vlastné malé kráľovstvo, napodobňovať posedenie pri káve alebo spoločne olovrantovať za stolom. Niektoré domčeky na hranie pre deti sú vybavené šmykľavkou, preliezačkou alebo pieskoviskom. Dajú sa tak navzájom skombinovať rôzne záhradné hry. Nezabudne sa tak pritom ani na pohyb. Keď je zlé počasie, môžu deti vďaka vodotesnej streche napriek tomu využívať domček na hranie.

Zábava a zároveň šport

Záhradné hry majú byť v prvom rade spojené so zábavou. Dobrým vedľajším efektom je telesná činnosť, čo je v detskom veku obzvlášť dôležité. Väčšina outdoorových hier sa tak pozitívne prejaví na zdraví vášho dieťaťa. Trampolína je napríklad aktivita na voľný čas a športové náradie v jednom. Pri skákaní šetria deti svoje kĺby a trénujú zmysel pre rovnováhu. Aj skákacie hrady sú zárukou radosti z pohybu. Vďaka tomu bude poskakovanie ešte zábavnejšie!

 

Kto sa chce dostať ešte vyššie, tomu môžeme odporúčať preliezačku. Deti si pri lezení vylepšujú svoju pohyblivosť a koordináciu. Pomocou deky sa dá preliezačka za pár sekúnd zmeniť na útulný prístrešok.

 

V žiadnej záhrade by nemala chýbať ani bedmintonová súprava a lopty. Tie sú zárukou veselých a športových popoludní.

Vodné hry na schladenie

Počas horúcich letných mesiacov sú záhradné hry vo vode a s vodou obzvlášť príjemné. Postarajú sa nielen o dobrú náladu, ale navyše umožnia blahodarné schladenie pri hre. Deti obľubujú vodné hracie stoly. Figúrky na hranie, vodné kolotoče a šmykľavky podnecujú fantáziu a sú zárukou zábavy na celé hodiny. Vodné hracie steny sú takisto obľúbené. Rôzne komponenty sa dajú kombinovať a montovať podľa ľubovôle. Podporuje to kreativitu už v mladom veku.

 

Detský bazén v záhrade nadchne deti i dospelých. Môže byť počas horúcich letných dní niečo krajšie ako hranie a čľapkanie sa vo vode? Nafukovacie vodné šmykľavky sú zábavou navyše a dajú sa použiť spolu s vodou alebo aj bez vody. Budete tak mať postarané o zábavu na celé hodiny!

Zábava pri hrách v piesku

Aké by to boli záhradné hry bez pieskoviska? Veľmi praktické sú pieskoviská s krytom. Keď dno naplníte pieskom a kryt vodou, budete mať bazén na čľapkanie a pieskovisko v jednom. Po skončení hry stačí pieskovisko jednoducho zakryť, aby bol piesok chránený pred nečistotami. Aby bola hra v pieskovisku aj zábavná, nesmú chýbať hračky do piesku! Viacdielne súpravy majú nielen rozličný dizajn, ale obsahujú aj rôzne náradie, ako je metla, hrable, sito a lopata. Sú ideálne na kopanie a hrabanie sa v pieskovisku. V pieskovisku sa dá hrať aj boccia. Veselá hra s guľami je zárukou zábavy pre celú rodinu.

Preháňať sa po záhrade

Vďaka elektrickému autíčku sa budú deti cítiť ako dospelí. Autíčka sú dostupné v rôznych vyhotoveniach, takže každé dieťa si nájde svoj obľúbený model. Sú vybavené predným a spätným chodom, prekvapia vás skvelými zvukovými efektmi a dosahujú rýchlosť 3 až 5 km/h. Ak je vaše potomstvo príliš malé na to, aby mohlo sedieť za volantom, sú vhodnejšie hračkárske autíčka. Jedno je isté: tieto záhradné hry sa postarajú o kopu zábavy!


Objednajte si zábavné hry v Möbelixe

Na letnú sezónu máme pripravené množstvo záhradných hier, vďaka ktorým zaženú deti nudu. V Möbelixe nájdete určite výbavu na hry, ktorá vášmu potomstvu urobí radosť. Záhradné hry môžete nakupovať online v našom online obchode alebo navštívte niektorú z našich početných pobočiek.


Záhradné doplnky a príslušenstvo - všetky kategórie


Záhradný nábytok - všetky kategórie