c1c5-bild

Doplnky do obývačky


0 x Produkt

Nebol nájdený, žiaľ, žiadny tovar, ktorý by zodpovedal zadaným podmienkam.


Doplnky do obývačky: malé detaily, ktoré potešia

Väčšinou sú to malé detaily, ktoré naozaj zútulnia obývačku a dodajú jej osobitosť. Okrem čalúneného nábytkupolíckomôd či stolov sú to práve s láskou vyberané doplnky do obývačky, ktoré z nej spravia izbu, v ktorej budete radi relaxovať, hrať sa, čítať alebo sledovať televíziu.

Doplnky do obývačky, ktoré zahrejú srdce aj ruky

Čo môže byť príjemnejšie ako praskanie ohňa v kozube počas pochmúrneho jesenného dňa? Takmer v žiadnom byte to však nie je reálne možné. Riešením je elektrický kozub, ktorý poskytne štýlový dojem klasického krbu a v okamihu vyčarí náladu ako na chate. Ponúkame kvalitné príjemné modely v čiernej alebo bielej farbe, ale aj najmodernejšie elegantné exempláre.
Aj šťastní majitelia krbu nájdu u nás vhodné príslušenstvo, ako sú rustikálne kôlničky na drevo zo železa alebo v kombinácii skla a železa, kovové nádoby na popol či praktický krbový vozík na drevo z pletenej vŕby.
Príjemné teplo iného druhu poskytujú naše elegantné podušky, ktoré dodajú každému priestoru atmosféru pohody. Veľké, útulné podlahové vankúše v rôznych pestrých farbách sa dajú flexibilne použiť a ozvláštnia každú obývačku ležérnou eleganciou. Ak hľadáte výhodnú súpravu podušiek alebo podhlavníkov, istotne ich nájdete v našom on-line obchode. Elegantné modely s jednoduchou údržbou sú vhodné nielen na gauč, ale aj do spálne, hosťovskej izby či izby pre mládež.

Osvetlenie nábytku, ktoré ho nechá vyniknúť

Ak chcete svoj nábytok uviesť do popredia, ponúkame vám bohatý výber osvetľovacích prostriedkov s jednoduchou montážou, ako napríklad osvetlenie sklenenej podlahy, mobilné svietidlá a podhľadové svietidlá.

Okrem toho ponúkame aj praktické bodové svietidlá, jednoduché a elegantné stropné svietidlá alebo trendové zrkadlové svietidlá v rozličnom vyhotovení za najlepšiu cenu.

Starostlivosť o nábytok: dlhodobé potešenie z vášho nábytku

Aby ste sa mohli čo najdlhšie tešiť zo svojho nábytku, odporúčame vám jeho pravidelné čistenie. Vďaka našej profesionálnej výbave je to hračka! Na nečistoty kobercov ponúkame náš multifunkčný a účinný čistič kobercov, pri ktorom nemajú škvrny žiadnu šancu.

Na vašu pohovku alebo leňošku nájdete v závislosti od materiálu čistiacu súpravu na umelú kožu alebo intenzívny čistiaci prostriedok na textílie. Zabezpečíte tak zodpovedajúce ošetrenie každého povrchu.

Škrabance, diery či malé poškodenia vašich políc, komôd alebo stolov sa dajú v momente odstrániť pomocou súpravy na ošetrovanie a opravu nábytku. Dá sa použiť na všetky druhy dreva, ako aj na fóliované, olejované a lakované povrchy.

Doplnky do obývačky v našom online obchode

Na stránke mobelix.sk nájdete obrovskú ponuku praktických a výhodných doplnkov do obývačky, ktoré si môžete objednať online a necháte si ich doručiť, alebo sa ich môžete hneď osobne prevziať v najbližšej pobočke. Aj v tomto prípade platí: vďaka dlhoročným skúsenostiam ponúkame najlepšiu kvalitu v spojení s najlepšou cenou!


Obývacie izby