C2C2C1_header
11 x Produkt

Čalúnené postele: komfort a štýl pre každý vkus

Posteľ je ako rozhodujúci prvok každej spálne jej stredobodom. Keďže v nej trávime veľkú časť dňa, resp. noci, nemali by sme šetriť na pohodlí spánku a vzhľade spálne. Pretože: ako si ustelieš, tak budeš spať, čo treba brať doslovne. Nič nie je totiž také dôležité ako začať nový deň odpočinutý a oddýchnutý.

Na čom si usteliete, to nechávame na vlastný vkus každého z vás, pretože či už spíte najradšej v plochej futónovej posteli, priestrannej pružinovej posteli, na praktickej rozťahovacej pohovke alebo v útulnej čalúnenej posteli, v konečnom dôsledku nie je nič rozhodujúcejšie ako kvalita spánku.

Obrovský výber pre sladké sny: čalúnené postele na stránke mobelix.sk

Nenechajte sa obrať o svoj zaslúžený spánok a investujte do čalúnenej postele, ktorá splní vaše nároky a navyše príliš nezaťaží vašu peňaženku.

 

Či už sa rozhodnete pre dvojlôžkovú alebo jednolôžkovú posteľ, náš online obchod ponúka široký výber výhodných čalúnených postelí s bežnými rozmermi 110 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm a 180 x 200 cm. Pokiaľ ide o váš štýl zariaďovania, nekladú sa mu žiadne obmedzenia, takže istotne nájdete čalúnenú posteľ, ktorá bude zodpovedať vášmu osobnému vkusu. Vyberte si posteľ do svojej spálne z množstva modelov v rozličných farbách, vyhotoveniach a poťahoch – trvanlivú textilnú tkaninu alebo vkusnú imitáciu kože, jednoduchú eleganciu v čistom severskom štýle či trendové farebné highlighty.

Na dosiahnutie osobitného komfortu pri spaní sa pri niektorých modeloch dajú lamelové rošty prestaviť, takže posteľ môžete veľmi jednoducho prispôsobiť svojim potrebám. Postarané je aj o priestor na odkladanie. Prikrývky, vankúše a posteľná bielizeň sa dajú veľmi jednoducho uložiť do priestranného úložného priestoru.

U nás nájdete samozrejme aj všetko, čo budete navyše potrebovať pre pokojný spánok alebo pri zariaďovaní svojej spálne, ako sú latové rošty, matrace, chrániče matracov a vrchné matrace, ako aj výhodný nábytok do spálne, ako sú šatníkykomody či nočné stolíky.

Čalúnené postele za najnižšiu cenu v našom online obchode

Prezrite si v pohodlí našu bohatú online ponuku kvalitatívne hodnotných čalúnených postelí alebo príďte priamo do niektorej z našich pobočiek, kde sa o vás radi postarajú naši odborní poradcovia a kde si môžete priamo vyskúšať, ako sa leží v tej či inej posteli. Našli ste to, čo hľadáte? Tak si vezmite našu dodávku a odvezte si tovar domov alebo nechajte našu dodaciu službu, aby to vybavila za vás! Vďaka tomu je nakupovanie zábava!


Postele


Spálne