Vianočný stromček, ktorý ohúri: vyzdobte si ho v 3 štýloch

 

 

Vianočný stromček, ktorý ohúri: Vyzdobte si ho v 3 štýloch

 

Neodmysliteľná súčasť Vianoc? Jednoznačne vianočný stromček! Vďaka správne zvolenej výzdobe sa z kopy ihličia stane pýcha domu, ktorá poteší nielen domácich, ale rozhodne aj hostí. Tak, ako sa menia trendy v rôznych oblastiach, sa menia aj trendy vo výzdobe vianočného stromčeka. Nechajte sa inšpirovať tými našimi. Veríme, že si každý príde na svoje.

Elegancia vo farbách Joyful Christmas

Vianočný trend Joyful Christmas prichádza k vám domov nežne ako snehová vločka. Ako sme vás informovali v predošlých článkoch, Joyful Christmas sa vyznačuje studenými odtieňmi pripomínajúcimi sneh a zimu. Tento štýl sa pohybuje na škále modrých odtieňov doplnených o nežnú bielu a bledučko šedú či striebornú. Farebná kombinácia vytvára v byte elegantný dojem. Ak je to na váš vkus príliš chladné, môžete celkový dojem zjemniť béžovou či hnedou.

Vianočný stromček v štýle Joyful Christmas

 

 

V tomto odtieni sa nesie aj výzdoba vianočného stromčeka, kde v rovnakom pomere nájdeme bielu, nežnú tyrkysovú a kde-tu sa objaví i pár zlatých či strieborných ozdôb. Celé je to umocnené drobnými svetielkami v teplom odtieni. Ešte viac ako farebnosť je pri Joyful Christmas výzdobe potrebné mať na pamäti, že menej je viac.

 

Zabudnite na reťaze či ozdobné stuhy. Úplne vám postačia iba ozdobné gule. Pozor! S ich množstvom to ale neprežeňte. Aby ste váš stromček doviedli do dokonalosti a podčiarkli jeho čistotu, kúpte si umelý sneh a použite ho na konce vetvičiek. Vďaka bielemu ihličiu bude pôsobiť mimoriadne elegantne.

Vianočné ozdoby Joyful Christmas

Luxusný vianočný stromček v štýle Merry Berry

Luxusná, harmonická a sofistikovaná. Aj taká je kolekcia A merry berry Christmas, ktorú nájdete ako v našich predajniach, tak aj na webe. Dominantou tohto trendu sú bobuľové odtiene. Tie prechádzajú od bledej staroružovej až po sýtu purpurovú, či tmavofialovú. Punc elegancie jej dodáva neodolateľná zlatá a nadčasová čierna, ktorej sa rozhodne nemusíte báť, práve naopak. Hravé bobuľové odtiene uzemní a pozdvihne. 

Vianočný stromček v štýle A Merry Berry Christmas

 

 

Pri štýle Merry Berry sa stačí riadiť slovom „hojnosť“ a to aj v prípade výzdoby. Nosnou farbou pri ozdobách je bobuľová doplnená zlatou v lesklom a matnom prevedení. Čierna je trendom aj pri výzdobe vianočného stromčeka. Pomer bobuľových, zlatých a čiernych ozdôb je približne 50:40:10.  Extra tipom je prikryť stojan na vianočný stromček čiernou kožušinou.

Vianočná výzdoba A Merry Berry Christmas

Jednoduchá výzdoba podľa Hygge Christmas

O Dánoch sa hovorí, že sú najšťastnejším národom na svete. Či je to skutočne pravda, nevieme. Nám sa ale štýl Hygge Christmas, ktorý pochádza práve z tejto krajiny, zaručene páči. Hygge vyjadruje pohodu, spokojnosť a šťastie. Farebnosť vychádza z tradičnej červenej, doplnenej o odtieň zelenej, ktorej sekunduje šedá a v neposlednom rade opäť čierna. Farby, ktoré sú typické pre škandinávsky štýl, vnesú do vášho príbytku útulnosť a čistotu. Tento štýl stavia na jednoduchosti a spätosti s prírodou.

Vianočný stromček v štýle Hygge Christmas

 

 

Pokiaľ chcete mať výzdobu v štýle hygge, odporúčame vám zadovážiť si živý stromček. Jeho vôňa sa bude rozliehať vašim domovom a aj keď nebude rovnomerný ako ten umelý, práve tým bude jedinečný. Takýto stromček potrebuje už iba minimum ozdôb. Okrem vianočných gúľ v červenej, zelenej a striebornej kombinácii, si tento stromček pýta aj mašle, sušené ovocie a medovníčky, či drevené dekorácie. Pod stromček ako dekoráciu umiestnite „klamlivé darčeky“. Krabice rôznych veľkostí obaľte v hnedom papieri, previažte bielym špagátom a prilepte na nich vetvičku.

Vianočná výzdoba v štýle Hygge Christmas

Zapáčil sa vám jeden z tohtoročných trendy štýlov vo výzdobe? S ozdobami na vianočný stromček si nemusíte lámať hlavu. V našich predajniach ale aj v e-shope máme pre vás pripravené dekorácie vo všetkých spomínaných štýloch. Hor sa do vyzdobovania!