Veci, ktoré nesmú chýbať v mužskom byte

 

 

Veci, ktoré nesmú chýbať v mužskom byte

 

 

Muži sú pri bývaní úplne odlišní ako ženy. Nepotrpia si na dekorácie, dokonale zladený nábytok a už vôbec sa neriadia podľa najnovších trendov. To, čo dávajú do popredia je funkčnosť, pohodlie a priestor pre ich záľuby. Čím jednoduchšie, tým lepšie.

 

Inak povedané byt, ktorý má v sebe pánsky nádych, je maximálne minimalistický. Čo sa týka farieb, netreba v takomto byte očakávať žiadne farebné akcenty ani iné výstrelky. Muži vsádzajú na tmavé odtiene, najmä čiernu a šedú a dopĺňajú ich drevom.

 

Pokiaľ zariaďujete svoje prvé mužské bývanie, užite si to! Keď príde žena, nič nezostane na svojom mieste. Aj preto sme pre vás vybrali 6 vecí, ktoré vo vašom mužskom byte rozhodne nesmú chýbať.

Pohodlná sedacia súprava

V zemitých až tmavých odtieňoch, s priestorom na vyložené nohy pri pozeraní najnovšieho akčného filmu. Samozrejmosťou je jej dostatočná veľkosť, aby sa na ňu zmestili všetci kamaráti či kolegovia. Jednoduchá údržba a čo najmenej vankúšov. Asi takéto sú požiadavky na sedaciu súpravu u muža.

Sedačka Boom, ideálna do mužského bytu

Priestor na miešanie drinkov

Kvalitná whiskey, miešaný drink, či víno? Nech je tak alebo onak, v mužskom byte nesmie chýbať barový stôl. Ten by mal mať dostatok úložných priestorov. Jednoduchý na údržbu a zároveň štýlový. S niečím takýmto budete zaručene frajer!

Barový stôl, aj to je bývanie podľa mužov

 

Kto z koho!

Nie nadarmo sa hovorí, že muži sú veľké deti. Radi trávia svoj čas aktívne, hrajú sa a zabávajú. K tomu jednoznačne patrí aj šport a s ním spojený stolný futbal. Aj ten nájdete v ponuke v našom e-shope.

Stolný futbal Offside, tá pravá zábava pre mužov
Biliardový stôl Hustle

Aby nebola nuda

Presne tak. Ak vám to priestor umožňuje, rozhodne by ste si mali zaobstarať aj biliardový stôl. V pohodlí domova môžete s priateľmi parádne tráviť večery. Navyše, pokiaľ sa rozhodnete pre billiardový stôl, ktorý máme v ponuke my, získate k nemu aj billiardové gule, tága, trojuholník či kriedu. To, čo vás môže presvedčiť je aj fakt, že billiardový stôl sa dá ľahko sklopiť.

Regál nielen na víno

Industriálny štýl je ako stvorený pre mladého, moderného muža. Navyše sa farebnosťou dokonale hodí do každého mužského bytu. Regál, v ktorom môžete mať vystavené fľaše s kvalitným alkoholom, knihy či iné drobnosti, bude praktickým a  zároveň parádnym doplnkom.

Luxusný doplnok

Aj keď sme uviedli, že muži radi doplnky nemajú, neznamená to, že sa im úplne vyhýbajú. Namiesto veľkého množstva ale stačí jeden výrazný. Podľa nás je najlepšou voľbou kravská koža, vďaka ktorej získa priestor luxusný nádych. Tento doplnok je nielen jednoduchý, ale aj  ľahký na údržbu a výborne sa teda hodí práve do mužského bytu.

Drevený nábytok do mužského bytu