bytovy-textil_uvod_SK

 

 

Trendy v bytových textíliách

 

Cítiť sa doma príjemne a komfortne chce určite každý. Docieliť sa to dá viacerými spôsobmi. Jedným z nich je vhodný výber interiérových textílií. Tipy, ako si vybrať čo najlepšie do jednotlivých miestností, vám prinášame v našej novej inšpirácii.

hotspot-4933930

Rosa

Jemné pastelové farby vychádzajúce z ružovej v kombinácii s bledými tónmi prinášajú do interiéru pokojnú atmosféru a nadčasový dizajn. Jarné obdobie priam volá po takýchto odtieňoch. Teplejšie farby vždy zahrejú a s chladnejšími si vytvoríte u vás doma severský štýl. Spálňa, obývačka či kúpeľňa, každá miestnosť môže mať svoj vlastný nádych.

bytovy-textil_rosa1_SK
bytovy-textil_rosa2_SK

Spálňa a obývačka

Kúpeľňa

hotspot-4933794

Jungle

Odvážnejšie listové vzory a výraznejšie farby privolajú zase svieži vánok do vašej domácnosti. Nebojte sa odviazať! Skombinujte ich so zemitými a neutrálnymi tónmi. Dosiahnete tak príjemný čerstvý pocit z pobytu doma. Preneste si pôvab džungle k vám.
bytovy-textil-jungle1_SK
bytovy-textil_jungle2_SK

Spálňa a obývačka

Kúpeľňa

 

textil_spanok_SK

Zdravý spánok

Neoddeliteľnou súčasťou interiérových textílí su tiež vankúše, prikrývky a tak trochu aj matrace. Prečo? Pretože kvalitný spánok veľkou mierou vplýva na naše zdravie. Vyberte si textil do spálne v tej najvyššej kvalite alebo matrace z akcie 1+1 zdarma. Budete sa cítit ako v obláčiku a zároveň doprajete svojmu telu plnohodnotný odpočinok.

bytovy-textil_spanok-img_SK

Vybrali sme pre vás