Skrine na mieru

 

Šatníková skriňa nemôže chýbať v žiadnej spálni, a práve preto je pri jej výbere potrebné mysliet hneď na niekoľko dôležitých faktorov. Sú nimi hlavne vzhľad, úložný priestor a funkčnosť. Aby ste svoj priestor nielen v izbe ale aj v skrini mohli optimalizovať a prispôsobiť vašim potrebám, prinášame vám program Unit, vďaka ktorému si svoj úložný priestor zostavíte tak, ako potrebujete.


skrine na mieru


Z našej ponuky si môžete vyskladať svoju vlastnú vstavanú skriňu hneď v troch rôznych dekoroch – biely, antracit/twist a dub wotan/twist. Rôzne rozmery korpusov vám umožnia usporiadať skrine presne tak, ako vám to dovoľuje váš priestor. Vďaka vnútorným policiam a ďalším vnútorným organizérom ako zásuvky, držiaky na nohavice či koše na bielizeň si úložný priestor skrine zorganizujete presne tak, ako potrebujete.


Korpusy

Dvere

Vnútorné členenie

Úchytky

Ostatné doplnky

 

Dobre zorganizovaná skriňa vám ušetrí kopec času a starostí. Tak prečo si nevyskladať vlastnú skriňu na mieru tak, aby v nej bolo len to, čo naozaj potrebujete? Od korpusu, cez vnútorné členenie, až po úchytky. To ako bude vaša skriňa vyzerať je len na vás.


V Möbelix sa snažíme našim zákazníkom prinášať nové a moderné riešenia. Vyskladajte si svoj vlastný úložný priestor s úsmevom z pohodlia vášho domova.