silvestrovska-party-vo-velkom-style_cont_SK-img1

 

 

Silvestrovská párty vo veľkom štýle

 

10, 9, 8....Vitaj Nový rok! Najkrajšie sviatky v roku sú za nami, ale nás ešte čaká jedna veľká párty. Koniec starého a príchod nového roka predsa treba patrične osláviť. Neberte silvestrovskú párty na ľahkú váhu a urobte z nej nezabudnuteľný moment.

 

Či už budete oslavovať doma v kruhu rodiny alebo s priateľmi na chate v horách, žiadna silvestrovská párty sa nezaobíde bez dobrého jedla a šampusu. K tomu sa zíde ešte niekoľko maličkostí, ktoré oslavy Nového roka privedú k dokonalosti. V dnešnom článku vám prezradíme o aké ide.

Príprava priestoru

Zrátajte si, koľko ľudí sa vašej silvestrovskej párty zúčastní a prispôsobte tomu miesta na sedenie. Nemusíte nevyhnutne kupovať nový gauč alebo jedálenskú súpravu. Stačí si zaobstarať niekoľko sedacích vakov alebo taburetiek. Tie druhé menované sú pomerne lacnou záležitosťou s praktickým využitím aj do budúcna. Navyše tým, že ide o malý a v niektorých prípadoch i sklápateľný nábytok, je ich uloženie bezproblémové.

 

Nakoľko sa jedná o neformálnu zábavu, alternatívou môže byť i teplý, huňatý koberec. Stačí naň poukladať niekoľko vankúšov a okrem toho, že hostia budú mať kde sedieť, vám do domácnosti pribudne pekný doplnok.

silvestrovska-party-vo-velkom-style_cont_SK-teaser2-img

Maškrty na zábavných tanieroch

Veríme, že umývať kopu tanierov, pohárov a príborov po hosťoch sa vám po prebdenej noci isto nebude chcieť. Stavte preto na ich papierovú alternatívu. Milým doplnkom do pohárov sú i papierové či kovové slamky, ktoré nájdete v rôznych párty vyhotoveniach. Nezabudnite ani na obrúsky či špáradlá.

Vtipné maličkosti

Silvestrovská párty je o dobrej zábave,  k čomu môžu prispieť i rôzne maličkosti. Prestretý stôl môžete doplniť napríklad vtipným prsteňom na servítky s plameniakom.

Balóny

Balóny v žiadnom prípade nie sú len pre deti a nesmú chýbať ani pri oslavách Nového roka. Silvestrovskú výzdobu môžete poňať pestrofarebne alebo elegantne. V tom druhom prípade stačí, ak skombinujete napríklad čiernu a zlatú farbu balónov. Vďaka nim priestor razom získa hravosť a slávnostnejší nádych.

Silvestrovská párty so spomienkami

Niežeby ich bolo za posledné dni málo. Napriek tomu si toto obdobie jednoducho pýta svetielka! Okrem stále rozžiareného vianočného stromčeka môžete náladu umocniť aj svetelnou reťazou. Tú pokojne umiestnite na nábytok alebo prilepte papierovou páskou na stenu.

 

Inšpiráciou môže byť aj zavesenie fotografií na svetelnú reťaz tak, ako to vidíte na ilustračnom obrázku. Budete tak mať originálnu dekoráciu a zároveň krásnu pamiatku na tento deň.

silvestrovska-party-vo-velkom-style_cont_SK-teaser7-img

Hudba

Žiadna silvestrovská párty sa nezaobíde bez dobrej hudby. Majte pripravený repertoár pesničiek, ktoré rozprúdia zábavu. Od klasických hitov až po tie najnovšie. Skvelou alternatívou je v takomto prípade aj prenosný reproduktor.

Majte všetko na dosah

Ak sa chcete blysnúť ako ten najlepší hostiteľ, zvážte servírovací vozík. Naň si môžete poukladať rôzne drobnosti, ktoré sa už nezmestia na stôl. Obrúsky a riad budú prehľadne uložené v širokej zásuvke, samozrejmosťou môže byť aj kôš na ovocie a zeleninu. Vďaka servírovaciemu vozíku nebudete musieť neustále odbiehať do kuchyne. Servírovací vozík využijete nielen pri silvestrovskej párty, ale napríklad aj na letnej grilovačke.

silvestrovska-party-vo-velkom-style_cont_SK-teaser-obrazok-vozik-img1

 

Svetlice či prskavky

S úderom polnoci to vypukne a ľudia začnú oslavovať príchod Nového roka ohňostrojmi. Pokiaľ patríte k tým, ktorí nemajú radi ohňostroj, nahradiť ho môžete neškodnými prskavkami. Zaujímavou voľbou je tiež púšťanie lampiónov štastia.

silvestrovska-party-vo-velkom-style_cont_SK-teaser11-img

Užite si rozlúčku so starým rokom vo veľkom štýle. My v Möbelix vám prajeme parádny vstup do Nového roka!