SN_uvodny


Silent Night


Krásnu vianočnú výzdobu si vďaka vianočnému trendu „Silent Night“ vytvoríte veľmi jednoducho. Tmavá ako noc, sýta modrá sa objaví na nábytku, vankúšoch a prikrývkach. V kombinácii so zlatými prvkami je tento štýl elegantný, slávnostný a pre obdobie Vianoc absolútne vyhovujúci.

Objavte tmavý, mystický vianočný štýl a zútulnite si podľa neho váš domov! U nás v Möbelix k tomu nájdete vhodný nábytok aj doplnky. Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si slávnostnú vianočnú náladu!

hotspot-4477004

ÚTULNÝ VIANOČNÝ ČAS

 

Obývacia izba

 

Obývačka je takmer vždy srdcom (centrom) domova. Aby táto miestnosť vyzerala slávnostne, nepotrebujete toho urobiť veľa. Vďaka silnej farebnej kombinácii a svetelným prvkom dáte vianočný trend „Silent Night“ dohromady veľmi jednoducho. Dokonalé pohodlie si vytvoríte pridaním vhodných vankúšov, spolu s mäkkou prikrývkou a kožušinou. Zlaté sviečky a svetelná reťaz dotvoria čarovnú atmosféru. Užite si to!

SN_obyvacka

 

hotspot-4477500

ZASNENÉ SPANIE SO "SILENT NIGHT"

 

Spálňa

 

Pri príprave výzdoby pre vianočné obdobie sa často zabúda na jednu dôležitú izbu: spálňu. Aj sem však môžete vniesť trochu vianočného ducha. Vyskúšajte posteľnú bielizeň s vianočným motívom a k nej sa hodiace vankúše a deky. K pohodliu prispeje aj mäkkučké ovčie rúno. Čo sa týka farby, tmavomodrá je pre spálňu úplne perfektná, pretože má upokojujúci účinok a podporuje tak pokojnú noc.

SN_spalna


STOLČEK, PRESTRI SA!

 

Jedáleň

 

Vianoce sú vždy časom pôžitku. Počas sviatkov sa zíde celá rodina a pochutnáva si na vynikajúcich vianočných jedlách a koláčoch. A kde sa všetci spolu stretnú? No predsa za veľkým jedálenským stolom! Ten hrá v jedálni významnú úlohu, no nemali by chýbať ani vianočné dekorácie: sviečky, vianočné gule, hviezdy, zlatý príbor, sviatočný porcelán a prestieranie v štýle „Silent Night“ dajú vašej jedálni slávnostný ráz.


 

hotspot-4477081
SN_jedalen3

 

 

SN_papiernictvo

PEKNE ZABALENÉ DARČEKY POTEŠIA OVEĽA VIAC

 

Papierníctvo

 

Každý krásne zabalený darček poteší oveľa viac. Baliaci papier s vianočným motívom môže urobiť hotový zázrak. Ak k tomu pridáte peknú stuhu a štítok s menovkou alebo venovaním, bude úplne jedno čo sa nachádza vnútri balíčka. Vyskúšajte to teraz a zabaľte darčeky v štýle „Silent Night“!

DODAJTE MU LESK

 

Vianočný stromček

 

Ku každým Vianociam neodmysliteľne patrí bohato vyzdobený vianočný stromček. Ak si pre vianočnú výzdobu zvolíte určitý štýl, mali by ste ho implementovať aj na stromček. V štýle „Silent Night“ bude na vašom stromčeku dominovať klasická zlatá a elegantná tmavomodrá. Tieto farby perfektne ladia so zelenou farbou jedličky. Nechajte svoj vianočný stromček zažiariť a ohúrte ním svojich hostí.


 

SN_vianocnystrom3