flamingo_uvodny

Ready 2 flamingle

 

Leto 2019 pomaly klope na dvere, a my vám prinášame naše najnovšie trendy, vďaka ktorým budete perfektne pripravení na záhradnú párty, chilling s priateľmi, ale aj na príjemne strávený deň pri jazere. Vytvorte si na záhrade svoju vlastnú oázu pohodlia, svoju obývačku pod holým nebom.


Aby ste sa na svojej vlastnej záhrade cítili stále príjemne, často stačia iba malé detaily a nové trendy, ktoré vám v tom pomôžu. Môžu to byť napríklad lampióny, nové uteráky či prestieranie na stôl.


Pre tých, ktorý túžia po trochu väčšej zmene, máme v ponuke aj nový záhradný nábytok.
Presvedčte sa sami!

 

hotspot-4592169

ABY STE SA CÍTILI DOBRE

 

Bytový textil

 

Pre čo najväčšie pohodlie určite potrebujete pohodlné čalúnenie, lehátka a samozrejme aj krásne uteráky. Požadovaný komfort doplníte obrusmi a behúňmi na stôl.

flamingo-textil

 

MOTÍVY SO ZVIERATAMI

 

Plameniak

 

Plameniaky sú tento rok veľmi populárne. Či už sa jedná o plážový uterák, plážovú tašku, série riadov, pred plameniakmi tento rok jednoducho neuniknete!
Módne motívy sú skutočným lákadlom!

flamingo_plameniaky

 

hotspot-4522949

LETO, SLNKO A ZÁBAVA

 

Záhradná párty

 

Blíži sa ďalšia záhradná párty? Nepanikárte. Nie je nič lepšie ako stráviť skvelý deň so svojou rodinou alebo priateľmi na otvorenom priestranstve. S týmito tipmi bude vaša záhradná párty určite úspešnou: štýlová výzdoba, krásny záhradný nábytok a super letné nápady pre vašich hostí.

flamingo-party