cakanie-na-jar-s-violet-dreams_cont_SK-uvodny-img

 

 

Privítajte jar s Violet Dreams

 

Ani vy sa už nemôžete dočkať jari? Zubaté slnko naznačuje, že nové ročné obdobie je už za dverami, avšak teploty ešte kolíšu. Zima pomaly odchádza, jar prichádza a vy si čakanie na jedno z najkrajších ročných období môžete spríjemniť vďaka našej novej kolekcii Violet Dreams.

 

Náš trend Violet Dreams so sebou prináša kombináciu svetlých mentolových a ružových farieb a odtieňov tlmenej fialovej. Kolekcia je plná lúčnych kvetinových motívov a pôsobí nielen romanticky, ale aj pozitívne a sviežo. Presne tak, ako to po tmavej a častokrát mrzutej zime potrebujeme.

 

Violet Dreams zároveň nadväzuje na články, ktoré sme vám priniesli pred pár týždňami. V nich sme vás informovali o tom, že domácnostiam budú tento rok kraľovať pastelové odtiene a Violet Dreams to len potvrdzuje. Vďaka širokému výberu viete novú kolekciu zakomponovať do každej miestnosti. Stavíme sa, že Violet Dreams si zamilujete.

cakanie-na-jar-s-violet-dreams_cont_SK-farebna-skala-img

Violet dreams v spálni

Výrazné úpravy v izbách nepotrebujú vždy výrazné zmeny. Niekedy sa celý dizajn izby zmení vďaka rafinovaným a k sebe ladiacim maličkostiam. Tým, že Violet Dreams je charakteristický nežnými pastelovými odtieňmi a vzormi, sa azda najviac hodí práve do spálne. Svojou jemnosťou navodzuje relaxačný dojem a to potrebuje po celom dni každý z nás. Posteľná bielizeň, vankúše alebo nové kozmetické boxy vyčarujú z vašej spálne miesto, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť.  Vybrať si môžete z viacerých prevedení. Buď sa zasnívate v posteľnej bielizni ružovej alebo mentolovej farby a tomu následne prispôsobíte zvyšok doplnkov z najnovšej kolekcie.

cakanie-na-jar-s-violet-dreams_cont_SK-teaser3-img

Violet Dreams v obývačke a kuchyni

Pustite svetlo a jar do miestnosti, v ktorej sa zdržujete najčastejšie. Aj napriek tomu, že kolekcii Violet Dreams dominujú najmä odtiene ružovej, či fialovej, mysleli sme aj na mužov. Tí by totiž zrejme iba ťažko rozdýchali obývaciu izbu ladenú do týchto farieb. Jednofarebné vankúše v trojkombinácii biela, mentolová a tlmená fialová ale určite zvládnu. Dekoračné vankúšiky sa hodia na sedaciu súpravu v každej farbe.

cakanie-na-jar-s-violet-dreams_cont_SK-teaser5-img
cakanie-na-jar-s-violet-dreams_cont_SK-teaser5-img3

Opatrne ale so zvyšnými doplnkami. V izbe by už nemali prevládať žiadne doplnky v iných farbách. Ak také máte, starostlivo ich odložte a neskôr opäť vymeňte s aktuálnymi. Tým, že vo väčšine domácností sú obývačky spojené s kuchyňou, je potrebné nový štýl rozumne a s citom prepojiť aj do kuchyne. Farebný behúň napríklad nádherne vynikne na stole s novým pastelovým riadom. K tomu už stačí iba kytica čerstvých kvetov a z tohto miesta sa stane srdce každej domácnosti. Zaobstarajte si k tomu aj kuchynskú zásteru z kolekcie Violet Dreams.

cakanie-na-jar-s-violet-dreams_cont_SK-teaser7-img1
cakanie-na-jar-s-violet-dreams_cont_SK-teaser7-img3

Violet Dreams v predsieni

Hovorí sa, že prvý dojem sa dá urobiť iba raz. V bývaní je to absolútna pravda. Predsieň je predsa vstupnou bránou do nášho príbytku. Je to prvé a zároveň posledné miesto, ktoré uvidí nielen návšteva, ale aj vy. Poriadok, ale aj jemné zmeny patria k neoddeliteľnej súčasti predsiene vždy, keď meníte štýl, či doplnky v domácnosti.

 

Pridajte si do predsiene stojany na kvety v jemných pastelových odtieňoch a nezabudnite ani na prútené koše. Tie sú ideálnym doplnkom a výborným spôsobom, ako mať všetky potrebné veci uložené na svojom mieste. Či už do nich dáte papuče, dáždniky alebo ich použijete ako kvetináč, miestnosť vďaka nim úplne ožije a bude pôsobiť útulnejšie. Aj malé zmeny v predsieni spôsobia, že sa príchodu domov budete tešiť po celom dni ešte oveľa viac. Vyskúšajte.

cakanie-na-jar-s-violet-dreams_cont_SK-teaser9-img1
cakanie-na-jar-s-violet-dreams_cont_SK-teaser9-img2