Vianočná výzdoba tohto roku

 

Poznáme TOP farby pre tohtoročnú vianočnú výzdobu

a najlepšie vianočné darčeky, ktoré zaručene potešia!


Vianoce sú tu čo nevidieť a stavíme sa, že aj vy chcete mať svoje príbytky vyzdobené nielen útulne, ale aj trendovo. Práve teraz je ten najlepší čas na to, aby ste si premysleli, v akom štýle si svoj domov teno rok zariadite. Či už ide o vianočné dekorácie na stôl, výzdobu vianočného stromčeka alebo vianočnú výzdobu okien, nechajte sa inšpirovať tým, čo je IN pre tohtoročnú sezónu. Predstavujeme vám 3 farebné možnosti, ktorými vyčarujete tú správnu atmosféru a potešíte nielen seba ale aj vašu návštevu. Chýbať nebudú ani tipy na vianočné darčeky.

 

 

A merry berry Christmas

 

Luxusná, harmonická a sofistikovaná. Aj taká je kolekcia A merry berry Christmas, ktorú nájdete ako v našich predajniach, tak aj na webe. Dominantou tohto trendu sú bobuľové odtiene. Tie prechádzajú od bledej staroružovej až po sýtu purpurovú, či tmavofialovú. Punc elegancie jej dodáva neodolateľná zlatá a nadčasová čierna, ktorej sa rozhodne nemusíte báť, práve naopak. Hravé bobuľové odtiene uzemní a pozdvihne. Ak neviete, v akej podobe pri vianočnej výzdobe čiernu zvoliť, skúste napríklad jednoduchý odkladací stolík alebo návliečku na vankúš. Zaujímavou možnosťou sú tiež čierne závesy alebo adventné dekorácie.

TOP farby - A merry berry Christmas

 

Vianočná výzdoba - A merry berry Christmas

 


V danom odtieni viete zvoliť aj vhodné vianočné darčeky. Napríklad čierne Rúno Lea zo 100% pravej ovčej kožušiny poteší každého milovníka trendov. Krok vedľa neurobíte ani posteľnou bielizňou Michelle Wende, ktorú máme v ponuke práve v nosnom odtieni A merry berry Christmas.


 

Vianočné darčeky v štýle A merry berry Christmas

 

 

Vianočná výzdoba v štýle Hygge

 

So slovom „hygge“ ste sa mozňo stretli už aj vy. Toto slovo vyjadruje pohodu, spokojnosť a šťastie. Práve o tom sú Vianoce. Tú pravú pohodovú atmosféru dosiahnete rôznymi maličkosťami,  medzi ktoré jednoznačne patrí vianočná výzdoba interiéru. Hygge farebnosť vychádza z tradičnej červenej, doplnenej o odtieň zelenej, ktorej sekunduje šedá a v neposlednom rade opäť čierna. Farby, ktoré sú typické pre škandinávsky štýl, vnesú do vášho príbytku útulnosť a čistotu. Tento štýl stavia na jednoduchosti a spätosti s prírodou. Skúste vniesť hygge do vášho domova v podobe vianočných dekorácií z dreva či živého vianočného stromčeka. 

TOP farby - Hygge Christmas

 

Vianočná výzdoba v štýle Hygge Christmas

 


Viete o niekom, kto má byt zariadený v škandinávskom štýle? Úsmev na tvári mu vyčarujete nástennou dekoráciou s názvom Hygge I, ale aj mäkkou dekou, ktorú na našom webe nájdete v sekcii textil. My odporúčame deku Tarik, s originálnym vzorom či sadu hrnčekov na čaj.


 

Hygge doplnky do bytu

 

 

Joyful Christmas

 

Tretí trendy štýl, ktorý pre tento rok dostal pomenovanie ako Joyful Christmas, sa vyznačuje studenými odtieňmi pripomínajúcimi sneh a zimu. Joyful stavia na škále modrých odtieňov doplnených o nežnú bielu a bledučko šedú či striebornú. Farebná kombinácia vytvára v byte elegantný dojem. Ak je to na váš vkus príliš chladné, môžete celkový dojem zjemniť béžovou či hnedou. Práve pri tomto štýle najlepšie vynikne drobné vianočné osvetlenie v podobe rôznych svetielok, ktoré môžete efektne umiestniť aj na stôl či na komodu.

TOP farby - Joyful Christmas
Vianočná výzdoba - Joyful Christmas

 


Tip na vianočný darček v štýle joyful je praktický a rozhodne ním neurobíte krok vedľa. Vsaďte na sadu našich kvalitných osušiek a uterákov, pričom ich vyskladajte v nosných farbách tohto štýlu. Pokiaľ vás zaujal tento štýl a chceli by ste si dopriať hodnotný vianočný darček, začnite od kvalitnej sedacej súpravy.


My vám odporúčame napríklad sedaciu súpravu Livio v sivej farbe, na ktorej efektne vyniknú modré vankúše a hravo k nej zladíte aj biely koberec s vysokým vlasom.


 

Möbelix nábytok a bytové doplnky

 


Všetky produkty nájdete v našom e-shope alebo v našich predajniach. Nech sú krásne a veselé!