D-Header-Matratzen-BF2-SK

Najobľúbenejšie lamelové rošty

Perfektný matrac presne pre vás

Výber matracov je obrovský a nájsť ten správny môže byť ťažké. Malo by to byť ľahšie? Žiadny problém! Je tu na to náš Interaktivný poradca pre
výber matracov
. Hlavná myšlienka je jednoduchá! Stačí len štyrikrát kliknúť a priblížite sa na dosah toho pravého matraca pre vás!.

Čo je to Interaktívný poradca pre výber matraca?

Poradca pre výber matracov vám pomôže nájsť ten najlepší matrac podľa vašich predstáv. Prehľadá z veľkého výberu matracov a vyfiltruje tie, ktoré zodpovedajú zadaným parametrom – rozmer, tvrdosť, jadro a počet zón. Kedykoľvek si môžete prezrieť aj kompletnú ponuku matracov. Poradca vám pomôže urobiť si prehľad a ukáže vám modely matracov dostupné online!

Aký matrac potrebujete?

Möbelix nie je jediný obchod, ktorý má „poradcu“ pre výber matracov. Ponúkame však túto službu efektívnou a jednoduchou formou. V štyroch ľahkých krokoch si označíte dôžité parametre, ktoré potrebujete pre výber matraca. Ako prvý je rozmer. Potrebujete 90/200 cm alebo 160/200 cm? Ako ďalší krok je stupeň tvrdosti. Chcete mäkký, stredný, alebo tvrdý matrac? Pokiaľ si nie ste istý, môžete jednoducho zaškrtnúť „bez zadania“ a pokračujete bez problémov ďalej. V ďalších krokoch si rovnakým spôsobom môžete nadefinovať jadro matraca a koľko zón by mal matrac mať.

Ako funguje Poradca pre výber matracov?

Akonáhle označíte jeden z parametrov, poradca vyfiltruje matrace, ktoré zodpovedajú parametrom. Ihneď vidíte koľko, a aké matrace sú v aktuálnej ponuke. Získate prehľad o vhodných produktoch, môžete porovnávať a vyberať, ktorý matrac sa vám páči, u ktorého vám vyhovuje cena atď.

Ušetrite čas při vyberaní matracov

S týmto poradcom nájdete ľahko, pohodlne a rýchlo matrac vašich snov. Odpovede na štyri jednoduché, ale dôležité otázky môžete kedykoľvek meniť, vrátiť späť, opakovať, alebo vytvárať iné kombinácie. Pokiaľ si s nejakým bodom nie ste istý, môžete sa k nemu vrátiť neskôr, alebo ho nechať nevyplnený!

Ešte viac výhod pre vás!

Z poradcu sa môžete prekliknúť do e-shopu k detailu matraca, kde je podrobný popis a ďalšie informácie. Pokiaľ si chcete matrac vyskúšať, stačí zájsť na najbližšiu pobočku. Najprv si overte, či je vami vybraný matrac vystavený na pobočke. Potom už nie je nič jednoduchšie ako si vyskušať si, ako sa vám na ňom bude ležať. Prajeme vám ľahký výber s našim Interaktívnym poradcom pre výber matracov, a potom už len príjemné ležanie a sladké sny!