sk-blog-police-a-regaly-prineste-poriadok-do-vasho-byvania-img

 


Police a regály - prineste poriadok do vášho bývania!


Postavené, zavesené na stene alebo úplne otvorené ako predeľovací element miestnosti: V mojom byte nájdete množstvo políc.


A tu sa zastavíme hneď pri prvom bode: Podľa toho, ako police umiestníte a vyplníte, sa tento nábytok a jeho obsah stane pútavým pre oči. Musíte však dávať pozor, aby boli police či regály správne skombinované. Jeden vedľa druhého vytvárajú príliš veľký preplnený interiér. Ak sa v jednotlivých úložných priestoroch zle umiestnia, vznikne chaos. Preto musí všetko pasovať ako vo vnútri políc, tak aj okolo nich!


Dobre zavesené


Nástenné police majú jasnú výhodu v tom, že zostávajúci priestor v miestnosti môže byť naďalej plne využitý. Obzvlášť sa hodia na umiestnenie kníh a osobných alebo dekoratívnych predmetov. Jednu stenu môjho bytu tvorí regál. Dá sa mimochodom dobre udržovať a čistiť - jednoducho utriete navlhčenou utierkou a máte hotovo. Ja mám police vyplnené napríklad dvomi obrazovými knihami historických automobilov - samozrejme, sú pekne umiestnené s prebalom napred. A tiež jeden z mojich obľúbených kúskov: miniatúrna edícia môjho milovaného automobilu!

 

sk-blog-police-a-regaly-prineste-poriadok-do-vasho-byvania-img1

 

Prakticky uložené


Uzatvorené police, resp. regály s dvierkami považujem za obzvlášť praktické. Tu môžete ukladať veci, ktoré nie sú nevyhnutne určené pre každého. Okrem toho police, ktoré sú aspoň čiastočne uzatvorené, budia vždy elegantný a uprataný dojem.


 

sk-blog-police-a-regaly-prineste-poriadok-do-vasho-byvania-img2

 

Šikovne rozdelené


Moja deliaca stena - som hrdým majiteľom modelu „Pisai“ a je skutočne všestranná. Pisa prichádza v širokej škále formátov a dá sa individuálne prispôsobiť veľkosti a výške miestnosti. Na jej police som umiestnil väčšinu svojich kníh. Nachádzajú sa tu však aj ešte menšie veci: umiestnil som ich do škatúľ, presnejšie do košíkov „Bea“ a „Anna“. Dodávajú stene určitú štruktúru. Jednofarbné jemné povrchy pri farebných väzbách kníh umožňujú policiam v deliacej stene vyzerať otvorenejšie a usporiadanejšie.


 

sk-blog-police-a-regaly-prineste-poriadok-do-vasho-byvania-img3 Mia Mia Mia