Plánovateľné spálne a postele na mieru

Preskočiť odsek

Plánovanie nábytku do spálne

​Spálňa je priestor, kde relaxujeme, čerpáme pozitívnu energiu a vstávame do nového dňa. Aby sme sa v nej cítili pohodlne, vyžaduje si správne usporiadanie potrebného nábytku harmóniu. Ako to však dosiahnúť? Pomôže vám s tým rad odborníkov a vy si tak vyskladáte spálňu svojich snov. Stačí už len pár krokov, ktoré vás privedú k vytúženému miestu pokoja a lásky.

Všetko o plánovateľných spálňach

Detaily a inšpirácia

Preskočiť odsek

Čo všetko si môžete naplánovať?

Odpoveď je jasná - každý kúsok vo vašom budúcom raji oddychu. Výhodou plánovania na mieru je v tom, že nech pracujete s akýmkoľvek priestorom, my vám s tým pomôžeme, aby sme každý centimeter prakticky využili a zároveň nezahltili miestnosť. Povedzte nám vašu predstavu a my ju zhmotníme tak, aby ste boli nadmieru spokojní.
Preskočiť odsek
Preskočiť odsek

Skrine a šatníky

Odkladací priestor je nutnou časťou každej domácnosti. Prispôsobuje sa viacerým faktorom. Či už množstvu vášho oblečenia, voľonočasových aktivít alebo ďalších koníčkov. Myslite na všetko!
Preskočiť odsek

Postele, rošty a matrace

​Zdravý spánok je centrom nášho bytia. Viete k nemu prispieť viacerými faktormi. Jednými z najpodstatnejších sú kvalitná posteľ, rošty a matrace. Nechajte si poradiť našimi odborníkmi a tí vás prevedú širokým výberom našich produktov.
Preskočiť odsek

Odkladacie a kozmetické stolíky

Títo pomocníci sa vám zídu každý deň. Pri príprave do práce, večernej kozmetickej rutine alebo pri čítaní obľúbenej knihy, ktorá vždy bude mať svoje miesto.
Preskočiť odsek

Komody a kreslá

Ešte niečo tej izbe chýba. Odkladací priestor na všetky tie drobnosti, ktoré snáď každá domácnosť pozná a viete ich skryť práve v praktickej komode. Navyše, kto by pohrdol pohodlným kreslom, kde by ste vedeli relaxovať kedykoľvek počas dňa, mať súkromie a byť tak izolovaný od ostatnej časti domácnosti.
Tip od nás:
Ako si vybrať ten správny vankúš a prikrývku
Stáva sa vám, že sa ráno budíte ako dolámaní, bolí vás krčná či bedrová chrbtica, alebo ste celí prepotení? Najskôr bude na vine nevhodný vankúš či prikrývka. Poradíme vám, na čo sa zamerať pred ich kúpou.
Prečítajte si
Möbelix poradca
Preskočiť odsek

Plánovanie spálne

Ak chcete plánovať aj rozmery nábytku do spálne, vrátane výberu materiálov a farieb vo veľkej predajni.

Konfigurácia nábytku

Ak plánujete len úpravu farieb a materiálov, z ponuky bežného konfigurovateľného sortimentu.

Termín v predajniach COMPACT

Ak plánujete plánovať alebo konfigurovať nábytok do spálne v predajniach COMPACT.