pastell_uvodny

Pastell Blossom


Ľahké a útulné pastelové farby sú tento rok opäť v móde. Nechajte sa nimi očariť aj vy! Zvlásť pred jarnou sezónou nám pastelové farby pomôžu lepšie sa naladiť na teplejšie dni.


Malé akcenty vám pomôžu v obývačke, spálni či jedálni navodiť príjemnú jarnú atmosféru, v ktorej sa budete určite cítiť dobre. V domácnosti zariadenej v štýle Pastell Blossom si užiteje veľa zábavy!

 

hotspot-4533377

VZDUŠNÉ, ĽAHKÉ PASTELOVÉ FARBY...

 

Obývačka

 

Za centrum domova sa takmer vždy považuje obývačka. Nie je potrebná ani tak veľká námaha, aby ste sa v nej cítili naozaj pohodlne. Vďaka silnej farebnej kombinácii tmavých a svetlých prvkov,je trend Pastell Blossom ľahko integrovateľný do ktoréhokoľvek domova. S vhodnými vankúšmi, svetlými záclonami a malými detailmi sa budete cítiť tiež obzvlášť pohodlne!

pastell_obyvacka

ZASNENÉ SPANIE S PASTELL BLOSSOM

 

Spálňa

 

Na spálňu sa pri jarnom dekorovaní bytu často zabúda. Ale aj sem môžete integrovať krásne pastelové farby. Vyskúšajte novú posteľnú bielizeň, k tomu sa hodiace dekoračné vankúše a prikrývky! Perfektnou pastelovou farbou pre spálňu je ružová. Má utišujúci účinok, vďaka čomu budú vaše noci pokojnejšie.


Pre tých, ktorí majú radi romantiku sme v našom blogu pripravili zaujímavý nápad: kvetinový obraz na stenu, ktorý si môžete vyrobiť aj sami. Nad posteľou sa bude určite vynímať!

 

POZRIEŤ BLOG - VYROBTE SI KVETINOVÝ 3D OBRAZ ▶︎


pastell_spalna

hotspot-4532684

STOLČEK, PRESTRI SA...

 

Jedáleň

 

Miestom, kde sa všetci stretávajú je, samozrejme, jedálenský stôl. Ten hrá v jedálni hlavnú úlohu. A práve na ňom by určite nemali chýbať tie správne dekorácie. Sviečky, vázy, sviatočné riady a prestieranie v štýle Pastell Blossom navodia vo vašej jedálni tú pravú jarnú atmosféru.

 

pastell_jedalen

hotspot-4533823